Yeşim Okur, Başhemşireliğe atandı

1 yıl önce
218 kez görüntülendi

Yeşim Okur, Başhemşireliğe atandı

05/05/2021

 Yeşim Okur, Başhemşireliğe atandı

                        Iğdır Devlet Hastanesi’nde Başhemşire olarak görev yapan Emanet Turan’ın görev süresinin dolmasının ardından yerine Başhemşire olarak Yeşim Okur atandı.

                        Sağlık Bakanlığı’ndan gelen onay yazısının ardından Başhemşire olarak görevine başlayan Yeşim Okur, güler yüzlü hizmeti sürdüreceklerini belirtti.

                   24 yıllık meslek yaşamına ilk olarak 1997 yılında Iğdır’da başlayan Yeşim Okur, 1999 yılında Iğdır Devlet Hastanesi’nde görev yaptı..

               Evli ve 2 çocuk sahibi olan Yeşim Okur, çok mutlu olduğunu belirterek, “Iğdır’a hizmet etmekten şeref duyarım. Şu ana kadar tüm hastalarımızla diyoloğumuzu en iyi seviyede tuttuk. İletişimimizi iyi kurduk. Güler yüzlü hizmeti bundan sonra da sürdüreceğiz. En iyi şekilde hizmet edeceğim. Hizmet için geldim.Kapım herkese açıktır.Amacımız Iğdırlıların en güzel hizmeti almasıdır .İnşallah en iyi şekilde Iğdır’ımıza insanımıza en yüksek düzeyde hizmet edeceğim kimsenin bundan şüphesi olmasın kapımız herkese açıktır.Beni bu göreve layık görenlere teşekkür ederim” dedi.

           Yeşim Okur Kimdir?:  1979 tarihinde Iğdır’da  Doğdu. İlk öğrenimini Meşkure Şamlı ilköğretim okulu, orta öğretimini İzmir Atatürk sağlık meslek lisesinde  tamamladı. 2005 yılında Anadolu üniversitesi sağlık yönetimi bölümünden, 2009 yılında Anadolu üniversitesi kamu yönetimi bölümünden, 2020 yılında sosyal hizmetler lisans programından mezun oldu. 1997 yılında Aralık sağlık ocağında, 1999 yılında  Iğdır devlet Hastanesinde  hemşire olarak görev yaptı. 2000- 2003 yılları arasında İzmir Atatürk eğitim araştırma Hastanesi’nde görev yaptıktan sonra, 2003 yılından itibaren Iğdır’da hemşire olarak görevini sürdürmektedir.15.04.2021 itibari ile Iğdır devlet hastanesi sağlık bakım hizmetleri müdürü olarak göreve başladı. Evli ve 2 çocuk annesidir

                                 Kendisine başarılar dileriz.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık