İYİ PARTİ IĞDIR İL TEŞKİLATI 4. YAŞ GÜNÜNÜ COŞKU İLE KUTLADI

1 yıl önce
219 kez görüntülendi

İYİ PARTİ IĞDIR İL TEŞKİLATI 4. YAŞ GÜNÜNÜ COŞKU İLE KUTLADI

İYİ PARTİ IĞDIR İL TEŞKİLATI 4. YAŞ GÜNÜNÜ COŞKU İLE KUTLADI

MERKEZ İLÇE BAŞKANI   SADIK UCA,” MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR”

24/10/2021

İYİ Parti’nin kuruluş yıldönümü partililerin katılımı ile parti binasında kutlandı. 4.yaş pastası kesilirken partililer “Başbakan Meral Akşener” diye sloganlar attı
Türk siyasi tarihine, 4 yıl önce Meral Akşener liderliğinde adını yazdıran İYİ Parti’nin kuruluş yıl dönümü Iğdır  il teşkilatının düzenlediği coşku dolu programla kutlandı.
Parti binasında düzenlenen kutlama etkinliğine   Deva partisi il başkanı Yusuf Arslan’da bir konuşma yaparak mevcut iktidarın devrini tamamladığını ve gidici olduğunu söyledi.
İYİ parti merkez ilçe başkanı Sadık Uca yaptığı konuşmada, şunları söyledi:” Ülkemizin her yerinde olduğu gibi  Iğdır’ımızda da hep birlikte omuz omuza vererek imkansızı mümkün
kıldık. Partimiz kurulurken, kurucu olarak kendilerini öne atanlar, tüm engelleri korkusuzca yıktı.
Nice nice iftiralara, yalanlara, tehditlere çesurca karşı durdular. Kuruluşa tüm güçleriyle destek veren ama şu anda içimizde bulunmayan Sabri Kaplan, İsa Toymuş, İsmail Çiftçi, Onur İltizar ve Şükrat Ata arkadaşlarımıza Allah’;tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Partimizi ve gidişatımızı, başlarda küçümsediler, dalga geçtiler, alay ettiler. Bizler ise onlara Rahatınızı bozmaya geldik. dedik. Dudak büzdüler, alaycı bir şekilde güldüler. Şimdiler de, ailemizin her geçen gün büyüdüğü anketlerde ortaya çıkınca, bizimle uğraşmaya başladılar. Sayın Genel Başkanımızın İlimizi ziyareti sırasında AKP tarafından asılan afişler bir korkunun afişe vuran tezahürüdür. Bütün ülkede olduğu gibi İlimizde de O
sandık geldiğinde kazanacağımızı onlarda biliyor; Millet Bizi Çağırıyor Arkadaşlar, Iğdır da bizi Çağırıyor. Iğdır Millet İttifakını Çağırıyor. Millet ittifakı ile bizimle varsın uğraşsınlar, biz Iğdır’ımızın, ülkemizin tüm insanlarımızın dertlerine derman olmaya, umut olmaya devam edeceğiz.
Iğdırlıdan, Milletimizden yetkiyi alıp ülkemizi bu ucube sistemden kurtarıp düze çıkaracağız. Adil, bereketli ve huzurlu bir Türkiye’yi ve Iğdır mümkün kılacağız.”
Programa Karakoyunlu İlçe başkanı Umut Meydo, Aralık İlçe başkanı İlhan Bayat, Tuzluca İlçe Başkanı Ümit Sarak, Melekli Belde Başkanı Sefter Işıkay, Kadın kolları başkanı, Emine Işık Edebali, Gençlik Kolları Başkanı Ruhi Artantaş ve partililer katıldılar.

Katılım ve ilgi yoğundu. Organizasyon ve ikramlar mükemmeldi. Şeref konuğu olan DEVA Partisi İl Başkanı Av.Yusuf Aslanın söz alması da pek şık bir nezaket oldu. Bu yaş günü kutlaması artık Iğdır’da halkın partisinin İYİ Parti olduğunu, adresin netleştiği gerçeğini de ortaya koymaktadır.

Merkez İlçe Başkanı Sadık Uca’nın özlü ve çarpıcı konuşmasında verdiği mesajler net ve açıktı. Konukların adlarını sırasıyla anması, bu dünyadan göçenlere rahmet dilemesi ise ayrı bir vefa örneği oldu. Aynı biçimde partinin kurucularından ve emektarlarından Tuncay Güneş’e de ayrı bir önem atfedilmesi kayda değer bir tutumdu.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık