DEVA PARTİSİ’NİN ARALIK KONGRESİ YAPILDI

2 yıl önce
365 kez görüntülendi

DEVA PARTİSİ’NİN ARALIK KONGRESİ YAPILDI

Demokrasi ve Atılım Partisi cumartesi günü Aralık ilçe 1. Olağan Kongresini yaptı. Kongreye Aralık delegelerinin yanı sıra İl Yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Kongrede Divan Başkanlığına Höccet KARADAĞ, Eczacı Dilek KORKMAZ, Av. Suat ASTRAK seçildikten sonra Genel Başkan Ali BABACAN’ın mesajı okundu. 

Tek listeyle seçime gidilen kongrede İlçe Başkanlığına İsmet GÜLMÜŞ seçildi. Gülmüş konuşmasında; Türkiye’nin ekonomideki en güçlü döneminin Ali BABACAN ve ekibin döneminde yaşadığını, ülkeyi bu zor dönemde yine aynı ekibin çıkarabileceğini dile getirdi. Gülmüş konuşmasını kendisini bu göreve layık gören Partisine ve Delegelere teşekkür ederek sonlandırdı.

Kongrede bir konuşma yapan İl Başkanı Av. Yusuf ASLAN; “ülkemiz zor günler geçirmektedir. Hukuk ve ekonomide geçirdiğimiz bu zor günleri geride bırakacak tek ekip Deva Partisi ekibidir. Deva Partisinin iktidar yolcuğu başlamıştır. Ülkemize ve Iğdır’ımıza hayırlı olsun.” İl Başkanı Aslan konuşmasın devamında; “3 Aralıkta Genel Başkanımız Iğdır’ımıza gelecektir. Aralık ve Iğdır kendine yakıştığı şekilde Genel Başkanımızı karşılayacaktır. Tüm Aralıklılar kongremize davetlidir.” dedi.

 Daha önce 2 dönem Ak Parti Aralık İlçe Başkanı olarak görev yapan İsmail Savu’nun da yer aldığı listenin oldukça iddialı isimlerden oluştuğu görüldü. Kongre çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık