DEVA PARTİSİ’NDEN IĞDIR GAZETESİNE ZİYARET

1 yıl önce
463 kez görüntülendi

DEVA PARTİSİ’NDEN IĞDIR GAZETESİNE ZİYARET

DEVA PARTİSİ’NDEN IĞDIR GAZETESİNE ZİYARET

22/05/2021

 

         Ben ve gazeteci meslektaşım Murat Akkuş ile Iğdır Gazetesi  sahibi Gökhan Şıktaş ile sohbet ederken haber geldi.Deva Partisi gazeteye “Hayırlı olsun” ziyaretine geleceği bildirildi.

         Deva Partisi İl Başkanı Av.Yusuf Arslan ve Merkez İlçe Başkanı Höccet Karadağ geldiler. Hayırlı olsun dileklerini sunup gazete hakkında bilgi aldılar.

         İkram ve nezaket sözlerinden sonra konu ister istemez Türkiye gündemine ve Iğdır sorunlarına taşındı. DEVA Partisinin merkez sağdaki boşluğu dolduracağı, halkın bu yönde bir teveccühü olduğunu Genel Başkan Ali Babacan’ın özellikle ekonomi yönetiminde bir ağırlığı ve tecrübesi olduğunu, bu ağır enflasyon ve yoksullaşma sürecinde Babacan’ın Türkiye’yi düzlüğe çıkaracak bilgi birikim ve deneyimine sahip olduğu vurgulandı.

         Sedat Peker’in videoları konu edildi. Kendi geçmişleri ve çıkar çatışmalarının tortul yansımaları olduğu vurgulandı.

         Sohbet bilahare entelektüel ve tarih-felsefe astro fizik konularına kaydı. Keyif veren, haz duyulan bir söyleşi oldu. Bu mevzularda Başkan Av.Yusuf Aslan mümtaz ve aydın bir kimlik olduğunu bir kez daha gösterdi.

         Zamanın nasıl geçtiği anlaşılamadan birkaç saat karşılıklı fikir teatisinde bulunuldu. Daha sonra konuklar izin isteyip, tekrardan HAYIRLI OLSUN dileklerini sunup gazete-matbaadan ayrıldılar.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık