BU RESME BEN YORUM YAPAMIYORUM

2 yıl önce
602 kez görüntülendi

BU RESME BEN YORUM YAPAMIYORUM

02/06/2020

Resimde görülen yer Vakıfbank’ın önü.Görüldüğü gibi ana baba günü.Bunca vatandaş saatlerce kuyrukta ayakta bekliyor.Yorulanlar ise kaldırıma çökmüş.Kimisi maskesiz,kimisi iş olsun diye maske takmış.Çoğunluk maskeli ama sosyal mesafe diye bir şey yok.

Banka yönetimi buna bir çare bulmalı.Bankanın alabileceği ve bir günde işlem yapabileceği sayı kadar vatandaşa randevu verse, hatta saat belirlese olmaz mı.Bu insanımıza eziyettir.Geçtik.

Kaldırım tam anlamıyla bunlar tarafından işgal edilmiş.Peki diğer insanlar nasıl gelip gidecek bu kaldırımdan.Geçtik.

Bu insanlar oradaki esnafın iş yerinin önünü doğal olarak kapamışlar.Esnaf bu durumda ne yapsın.Müşterisi nasıl içeri girsin. İş yerleri adeta kaybolmuş. Zira dükkanların önünü tam anlamıyla kapamışlar.

Ben BEKO bayine gidecektim. Motordan indim. Kuyrukta bekleyenler bir de bana çıkışmazlar mı? Sırana geç.Kuyruğu bozma gibisinden mırıldananlar oldu.

Cevap vermedim. Kuyruğa girmek, kaynak yapmak için değil, ben BEKO bayisi için gelmiştim. Kapıyı dahi zor bulup ancak içeri girebildim. İşyeri sahibi üzgün.Sıkıntılı ama çaresiz.Böyle olmaz ki.

O civar esnafına da kadir oluyor.

Tuhaf bir milletiz vesselam.Bir işi yapayım derken, on tane haksız, yersiz usulsüz iş icat etmede üstümüze yok.Hem vatandaşı mağdur ediyor hem de komşu esnafı perişan ediyoruz.

Vakıfbank yönetimi ve emniyet bu karmaşaya bir çare bulmalıdır.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık