24 Derslik Okul Protokolü İmzalandı

1 yıl önce
166 kez görüntülendi

24 Derslik Okul Protokolü İmzalandı
Alagöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cantürk Alagöz ile Valiliğimiz arasında 24 dersliklik ortaokul binası yapımı imzalandı.
06/11/2021

Özel Uçakla ilimize gelen Alagöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cantürk Alagöz, Iğdır Valiliğini ziyaret etti.
Ziyarette Alagöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cantürk Alagöz İlimiz valisi H. Engin Sarıibrahim ile birlikte protokol girişinde şeref defterini imzaladı.
Daha sonra toplantı salonuna geçen Alagöz, Vali H. Engin Sarıibrahim, ve İl Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı ile birlikte 24 Derslik okulun protokolünü imzaladı.
Vali H. Engin Sarıibrahim, İline yapmış olduğu kalıcı yatırımlardan dolayı Cantürk Alagöz ve ailesine teşekkür ediyorum.”dedi. Bunlar kalıcı şeyler. Unutulmayacak ve kalıcı eserler. İlimizde dört dörtlük eğitim alanı bir kampüs ortaya çıkacak. Rabbim  Herkese memleketimize bir fidan dikmeyi nasip etsin.Büyüdüğünü görmeyi nasip etsin.  Bu gün de 24 Derslik okulumuzun protokolünü imzalayarak ilimize kazandıracağız.”dedi.
Alagöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cantürk Alagöz’ise, Daha önce  yapılacak olan 24 derslik eğitim tesisinin protokolünü imzalamıştık. 24 Derslik okulun alanını spor salonuna dönüştürdük ve yeni yapılacak olan 24 derslik okul için okul yanında bulunan arsayı sayın valimizin desteği ile kamulaştırılda ve yapılacak olan çalışmalarla  24 derslik okulumuzu yapmış olacağız. Başarılı futbolcularımızın çocuklarıda orada okuyacak. Allah hayırlara vesile etsin.”dedi.
Alagöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cantürk Alagöz ile Valiliğimiz arasında 24 dersliklik ortaokul yapımı protokol törenine Iğdır Belediye Başkan Yardımcısı Ferdi Turan, Melekli Belediye Başkanı Eray Coşar, İl Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı,  Gençlik Spor İl Müdürü Gökan Yavaşer, Iğdır Havalimanı Müdürü Fikret Bağca ve futbolcular katıldı.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık