NESİP KESEMEN’DEN KURBAN GÜL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

2 hafta önce
46 kez görüntülendi

  NESİP KESEMEN’DEN KURBAN GÜL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

NESİP KESEMEN’DEN KURBAN GÜL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

14/01/2023

İYİ Parti Iğdır Milletvekili aday adayı  Nesip Kesemen,bir süre önce Iğdır barosu başkanlığına seçilen Kurban Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar diledi.

Kurban Gül’e başarılar dileyen İYİ Parti Iğdır Milletvekili aday adayı  Nesip Kesemen,” Toplumun daha güzel bir hayat yaşaması, hayat standartlarının yükselmesi, kültürel ve her anlamda hak ettiği yere ulaşması için her bir sivil toplum kuruluşu, her bir birim kendi üzerine düşeni layıkıyla yerine getirmelidir. Üstlenmiş olduğunuz görev hem çok zor, hem de çok kutsaldır. Savunmasız insanların dili, eli, gözü ve kolu olmak önemli bir şeydir. İnanıyorum ki Iğdır’da ve ülkemiz için her birimiz üzerimize yüklenen sorumluluğu hakkıyla layıkıyla yerine getireceğiz. .Sizi ve yeni yönetiminizi kutluyor başarılar diliyorum.

Baro Başkanı Kur ban Gül’ de, Orhan Nesip Kesemen’in nazik ziyaretine teşekkür ederek, baro çalışmalarıyla ilgili genel bilgi aktardı.

Gül,Avukatlık kanununun verdiği yetkiyle toplumsal konularda da baromuz her daim toplumla iç içe olacaktır.Amacımız her alanda hukuku egemen kılmaktır”dedi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık