MHP İL YÖNETİMİNDEN BÜROMU TEŞRİF

1 yıl önce
384 kez görüntülendi

MHP İL YÖNETİMİNDEN BÜROMU TEŞRİF

06/01/2021

MHP İl Başkanı Ersoy İçer ve yanında kurmayları, il başkan yardımcıları Avukat Özcan Günsoy, Yaşar Çeçen ve İlker Sarcan olduğu halde büromu teşrif ettiler.

         İkram ve nezaket sözlerinden sonra ben özellikle konuyu siyasi sahaya çektim.Zaten siyasilerle, hele Iğdır’da belli ağırlığı olan, geçmişte ve halen  milletvekili ve belediye başkanları çıkarmış bulunan bir parti yönetimiyle spordan,sinemadan bahsedecek değildik.

         Ben partilerinin uzunca bir süredir bir etkinliğinin, sosyal ve siyasal bir söylemlerinin olmadığını söyledim. Başkan Ersoy:

         -Hocam biz bir ittifak içindeyiz.Buna bağlı ve paralel olarak Genel Merkezimiz ve liderimiz Sayın Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda hareket ediyoruz.Çalışmalarımız doğal olarak böyle sürmektedir.

         Daha sonra Türk tarihi,Türk mitolojisi ve Türk inançları konusunda sohbet ettik.Benim de bu konuda bilgili olmam dolayısıyla karşılıklı bir görüş alışverişi ve aydınlanmasında bulunduk.

         Yapılan seçimlerin çözümlemesini yaptılar.Değerlendirdiler.Bu değerlendirme ve deneyimler çerçevesinde önümüzde olacak ya da olabilecek her türlü seçime hazırlıklı olduklarını söylediler.

         Kendilerine ve gösterdikleri inceliğe teşekkür ettim. Yine ziyaretime geleceklerini söylediler. Kapımın kendilerine her zaman açık olduğunu belirttim. Ve izin isteyerek kalktılar.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık