Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

5 gün önce
67 kez görüntülendi

Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan ve Meclis Başkanı Tahir Talay, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
24/11/2022

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.Ayrıca heyetin Alagöz holding Iğdır Forması ve ilimizin coğrafi işaretli ürünlerinin bulunduğu plaketi kabul etti.

Kamil Arslan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Bir seçim sürecini yine geride bıraktık. Meclisimizin yüzde 65’i yönetimimizin yüzde 50’si değişti. Ben bir önceki başkanım. Yapmış olduğumuz Iğdır için yatırımlara yönelik birçok çalışmamız gayretimiz var. Sayın Başkanımın da buna 2003 yılından beri vermiş olduğu destekler var. Akabinde seçimi bitirdik. İki aşamalı olan seçimi bitirdikten sonra da yeni bir misyon üstlendik. Iğdır’ımızın temel sorunları, odamızın ileriye dönük yapabileceklerini, projelerimizi Sayın Başkanımla istişare ettik. Önümüzdeki süreçte inşallah Sayın Başkanımın da Mayıs’ta yapılacak olan, desteklediğimiz seçimi bitirdikten sonra Iğdır’ımız için camiamız için odamız için parmak basacağımızı ben çözüm noktasında çalışacağımızı buradan söyleyebilirim. Mayıs ayında yapılacak Genel Kurul’da Sayın Başkanımızı destekliyoruz. Biz çok memnunuz. Hem oda olarak hem camia olarak hem de Iğdır’da yapılan bütün projelere Sayın Başkanımızın parmak basması var desteği var. Biz Rifat Başkanımla bu yola devam etmek istiyoruz”. Dedi
Ziyarete,  ITSO  Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan   Meclis Başkanı Tahir Talay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Özcan Akkuş ,Ekber Ayaz Sayman Üye Turab Erol Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yıldız  ve Uğur Artantaş Halef Kızılay , Meclis Üyeleri Vahit Kılıçlı ,Tolgahan Karadağ,Ömer Yücebaş ,Allahverdi Türkeli,Mustafa İçen,ismail Gürel,Genel kurul delegesi Önder Malgaz ,Disiplin kurulu Başkanı İbrahim Akkuş  ve Genel Sekreter Gökçen Turan  kalıtım sağladı.

Haber: Zeki Şıktaş

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık