Sanayi Sitesi Esnafları Eş Başkanlarına Teşekkür

3 yıl önce
460 kez görüntülendi

Sanayi Sitesi Esnafları Eş Başkanlarına Teşekkür

Sanayi Sitesi Esnafları Eş Başkanlarına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Yıllardır büyük bir sorun haline gelerek bir türlü çözüme kavuşturulamayan sanayi sitesinin yol sorununu göreve geldikten sonra çözen Eş Başkanlarımıza esnaflar teşekkür ziyaretinde bulundu.

Iğdır Sanayi Sitesi Başkanı Atakan Taşkınsu öncülüğünde sanayi sitesi esnaflarının oluşturduğu kalabalık bir heyet ile yapılan ziyaret de esnaflar adına konuşan  Başkan Atakan Taşkınsu;” Biz sanayi sitesi esnafları olarak ne yaptıysak nereye gittiysek bir türlü çözüm bulamadığımız bu büyük sorunumuzun, Başkanlarımızın döneminde çözüme kavuşturulması nedeniyle teşekkür etmek istedik. Hem biz esnaflar olsun hem de sanayi sitesine gelen vatandaşlar artık sanayi sitesine rahat bir şekilde gidip gelebiliyoruz. Buna vesile olan siz değerli başkanlarımıza ve belediye yönetimine çok teşekkür ederiz.” Dedi.

Eş Başkanlar Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik yaptıkları hizmetlerden sonra toplumdan böyle olumlu geri dönüşlerin olmasının kendilerini çok fazla mutlu ettiğini belirterek;”Sanayi sitesinin alt yapı ve yol sorunu bu şehirde yaşayan herkesin bildiği bir sorundu. Sorunun çözüme kavuşması ve esnafların yüzünün gülmesi bizim için en büyük mutluluktur. Yapılan ziyaretten dolayı tüm esnaflarımıza teşekkür ederiz.” Dedi.  

The following two tabs change content below.
Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık