HAYVANLARI AŞILAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

2 yıl önce
331 kez görüntülendi

HAYVANLARI AŞILAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

22/02/2020

İl Tarım Ve Orman Müdürü Özkan Yolcu Aşılama Çalışmalarını Yerinde İnceliyor.

Tüm yurtta olduğu gibi Iğdır’da da 2020 yılı ilkbahar dönemi şap aşılama çalışmaları devam ediyor. Bu aşılama çalışmalarının yanı sıra buzağılara küpeleme ve diğer rutin yapılması gereken aşıları da yapılmaktadır.

İl Merkezi ve İlçelerde yapılan bu çalışmaları yerinde görmek incelemek ve aynı zamanda yetiştiricilerin sorunlarını dinlemek için Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan YOLCU’da aşı yapmakta olan sağlık ekiplerinin bulunduğu köylere giderek çalışmalara katılıyor.

Bu amaçla İl Müdürü Yolcu aşılama çalışmalarının devam ettiği Tuzluca İlçesinin Kamışlı köyünü ziyaret etti. Ziyarette; İlçe Müdürü Kemal BİRGE’nin organize ettiği ekiplerin çalışmalarını yerinde inceleyerek aşılama ve küpeleme işlemi yaptı. Vatandaşlarla sohbet ederek yetiştiricilerin sorunlarını dinledi.

İl Müdürü YOLCU; “İl Müdürlüğümüz ekiplerinin bu zor şartlarda gösterdikleri özverili çalışma ve performansları bizleri çok mutlu etmektedir. Yetiştiricilerimizi memnun etmek, sıkıntılarını gidermek, verilen işi en iyi şekliyle yerine getirmek görevimiz olmasının yanı sıra vicdanen huzur vermektedir bizlere. ‘İşini en iyi yapan Ülkesini en çok sevendir.’ İlçe Müdürüme ve çalışan personellerime başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık