SEVGİLİ VE DEĞERLİ OKUYUCULARIM

          Zaman zaman dillendirdim ya da sizler sezdiniz. Haber sitemde sıkıntılar yaşıyordum. Köşe yazarlığına ekleme yapamıyordum. Koyduğum kimi resimler başka sayfalara kayıyordu. Ve saire. Buna neden de sitemin kurucusu olan kişinin, uzunca bir süredir görünmeyişi, ulaşamayışım. Zorunlu olarak ben de tam on yıldır yöneticiliğini yaptığım, adeta kardeş gibi olduğum, alıştığım, sizlerin de alışıp tanış olduğunuz sitemi bırakıp yeni bir site kurmaya karar verdim.

          Yeni site doğal olarak görünüm açısından farklı oldu. Fakat içerik açısından bir şey değişmedi. Bir kere kategoriler ve onların içeriği aynı. Yöneticinin kafası yani benim hayata bakış açımda değişmediğine göre bu cephede bir değişiklik olmayacak.

          Köşe yazarları bölümünde bir yenilik var. Çoğunuzun yakından tanıdığı, diğer gazetelerden, yazılarından, kitaplarından tanıyıp bildiğiniz Mücahit Özden HUN da sizlerle birlikte olacak. Iğdır’ın geçmişine, tarihine,  değerlerine ve bunlara bağıl olarak geleceğine ışık tutup, telkin öneri ve yönlendirmelerde bulunacak.

          Bir başka yenilik ise Konuk Yazar bölümü açtık. Okuyucularım yazı gönderebilirler. Kendilerine bu kategoride yer vermekten zevk duyacağım.

          Ne var ki bu noktada bazı ilkelerimiz vardır.

          Bir kere ben ve gazetem tarafsız değildir. Ben çağdaşlıktan, hukuktan, bilimden, demokrasiden ama illaki LAİKLİKTEN yana tarafım.

          Devamla, insan haklarına, evrensel değerlere saygılıyım.

          Devamla dil, din, mezhep, ırk, bölge, zümre gibi süfli ve ilkel bakış açılarından fersah fersah uzağım.

          Gazetemde yazı yazmak isteyen arkadaşların bu kriterlere uygun yazılar yazması gerekmektedir.

          Gazetenin adresi  igdirabakis.com olup, telefon, e -mail, facee twitter adreslerinde herhangi bir değişiklik yoktur.

          Hepinize içten selam, sevgi, saygı ve teşekkürlerimi sunarım..

 

Benzer Haberler

0 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir