BELEDİYEDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ

2 yıl önce
421 kez görüntülendi

BELEDİYEDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ

21/02/2020

Iğdır Belediyesi Personel A.Ş ile Belediye İş Sendikası arasında yapılan görüşmelerin ardından ‘Toplu İş Sözleşme’si imzalandı.

Iğdır Belediyesi Personel A.Ş ile Belediye İş Sendikası arasında yaklaşık bir aydır süren görüşmelerin ardından Toplu İş Sözleşmesi imzalandı. Eş başkanlık makamında yapılan imza törenine Iğdır Belediyesi eş başkanları Yaşar Akkuş,Eylem Çelik, Belediye İş Sendikası Kars-Iğdır-Ardahan Şube Başkanı Himmet Bozan ve beraberindeki heyet katıldı.

 İmza töreninde konuşan Belediye İş Sendikası Kars-Iğdır-Ardahan Şube Başkanı Himmet Bozan, eş başkanların emekten ve emekçiden yana olduğuna vurgu yaparak, Iğdır Belediyesi ile sendikaları arasında yapmış oldukları toplu iş sözleşmesinde mutlu sona ulaştıklarını söyledi.

Iğdır Belediyesi Eş Başkanları ise,emek ve emekçiden yana olduklarına vurgu yaparak, “Belediyemiz Personel A.Ş ve sendikamız arasında yapmış olduğumuz toplu iş sözleşmesi hayırlı ve uğurlu olsun. Bizler emek ve emekçiden yana olan bir anlayışın mensuplarıyız.Bu manada çalışanlarımıza hayırlı olsun dileklerinde bulunuyoruz dedi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık