Vali Yardımcısı Ömer Said Karakaş, 2022 yılının son saatlerinde, çeşitli ziyaretlerde bulundu.

1 ay önce
71 kez görüntülendi

  Vali Yardımcısı Ömer Said Karakaş, 2022 yılının son saatlerinde, çeşitli ziyaretlerde bulundu.

  Vali Yardımcısı Ömer Said Karakaş, 2022 yılının son saatlerinde, çeşitli ziyaretlerde bulundu.

02/01/2023

Vali Vekili Ömer Said Karakaş, vatandaşların huzuru, güvenliği, can ve mal emniyeti ile sağlığı için görevleri başındaki kamu görevlilerini ziyaret ederek, çalışmalarında kolaylıklar dileyip, yeni yıllarını kutladı.
Vali Vekili Ömer Said Karakaş, ilk ziyaretini GSB Iğdır Yurtlarında kalan geleceğimizin teminatı gençlerimizle bir araya gelerek yeni yıl heyecanlarına ortak oldu.
Polis uygulama noktasını ziyaret ederek alınan tedbirleri denetleyip, görev yapan personelin ve araçlarıyla seyahat eden vatandaşların yeni yılını kutladı.
Sonraki durağı Dr. Nevruz Erez Devlet Hastanesi olan Vali Karakaş, sağlık çalışanlarının yeni yıllarını kutladıktan sonra hastanede tedavi gören hastaları da ziyaret ederek Allah’tan şifa dileyip yeni yılın sağlık ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.
Vatanımızın ve milletimizin huzur ve güvenliği için her şartta ve her görevde mücadele eden Suveren Jandarma Karakolunda görev yapan kahraman jandarma’mız ve Alican Hudut Takım Karakolunu ziyaret eden Vali Vekili Ömer Said Karakaş, vatan nöbeti tutan Hudut Kartallarımızın yeni yılını tebrik etti.
  Vali Vekili Ömer Said Karakaş, Buradaki denetlemelerin ardından  112 Acil Çağrı Merkezi ve GAMER’i ziyaret ederek mesaide olan personelerin yeni yılını kutladı, yetkililerden bilgi aldı.
Ziyaretlerine, Şehit Bülent Yurtseven Polis Merkezi Amirliği, Kılıçlar Polis Yol Kontrol Noktası ziyareti ile devam eden Vali Karakaş, mesai mefhumu gözetmeden çalışan polislerin yeni yılını kutladı.
Sevgi Evlerine Ziyaret
Yeni yıl ziyaretlerimizin ilk paylaşımı sevgili evlatlarımızla Vali Vekili Ömer Said Karakaş, Sevgi Evlerinde yaşayan evlatlarımızı ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.
Haber: Zeki Şıktaş
Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık