Iğdır Üniversitesi ile Bahçeşehir Koleji Arasında Eğitim Protokolü İmzalandı

 

 

10/07/2024

Iğdır Üniversitesi ile Bahçeşehir Koleji arasında, üniversite çalışanlarına özel avantajlar sunan bir eğitim protokolü imzalandı. Protokol, 2024-2025 eğitim öğretim yılı için çeşitli indirimler ve avantajlar içeriyor.

Iğdır Üniversitesi, personelimizin eğitim ve sosyal imkânlarını iyileştirmek adına çeşitli çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Bu kapsamda, üniversite çalışanlarının çocuklarına özel avantajlar sunan bir eğitim protokolü imzalandı.

Protokole göre Bahçeşehir Koleji, Iğdır Üniversitesinin tüm kademelerindeki çalışanlarının çocuklarına yeni kayıtlar için özel indirimler sağlayacak.

Anasınıfı 4-5 yaş grubu için %20, ilkokul 1. sınıf için %15, ilkokul 2, 3, ve 4. sınıflar ile ortaokul ve lise kademeleri için %10 oranında indirim uygulanacak.

Ayrıca Bahçeşehir Koleji’nin bursluluk sınavında başarılı olan ortaokul ve lise öğrencilerine ekstra başarı indirimi de sunulacak.

Protokol, 01 Temmuz 2024 ile 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında geçerli olacak.

İmza töreninde konuşan Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, bu protokolün üniversite çalışanlarına önemli avantajlar sağladığını vurgulayarak “Bahçeşehir Koleji ile yaptığımız bu iş birliği, üniversite çalışanlarımızın çocuklarına kaliteli bir eğitim sunma fırsatı yaratıyor. Protokolün, eğitim alanında güçlü bir sinerji oluşturacağına inanıyorum. Üniversite olarak çalışanlarımızın ve ailelerinin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Protokol töreni, imzaların atılmasının ardından hatıra fotoğrafı çekimi ve başarı dilekleriyle sona erdi.

 

Benzer Haberler

0 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir