Volkan Parlak, MHP’den Iğdır Belediye Başkan Aday Adayı

2 ay önce
211 kez görüntülendi

Volkan Parlak, MHP’den Iğdır Belediye Başkan Aday Adayı

Iğdır Belediyesi Hal Müdürü Volkan Parlak, MHP’den Iğdır Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

10/12/2023333

Volkan Parlak, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Iğdır Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu, İl Başkanlığına yaptı.

Ülkü Ocaklarından, tabandan geldiğini söyleyen Parlak, tek gaye ve amacının Iğdır’a hizmet etme anlayışı olduğunu vurguladı.

“Bu gün itibariyle Iğdır Belediye Başkanlığı için Milliyetçi Hareket Partisi’nden resmi aday adaylık duyurumu huzurunuzda yapıyorum” diyen Parlak, “Hayatımın her anında, tanıdığım yol yürüdüğüm Hocalarım, Dostlarım, arkadaşlarım, gönüldeşlerim ve hayatıma ince dokunuşlarda bulunan tüm kişilere de ayrı ayrı teşekkürleri sunuyorum. Çıktığımız bu yoldaki anlayışımız sen ya da ben meselesi değil, Iğdır’ımızı güzel yarınlara taşımaktır. Tek gaye ve amacımızın Iğdır’a hizmet etme anlayışı olduğunu unutmadan, bütün kesimleri kucaklayarak, kalp kırmadan ve kimsenin incinmesine izin vermeden yolumuzda ilerleyeceğiz. Bunu üretken Belediyecilik ile bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla yapacağız” açıklamasını yaptı.

Yıllardır Iğdır belediyesinde edindiğim bilgi ve tecrübem ile Iğdır’a hizmet etmek istediğini belirten Parlak, “Belediyede edindiğim bilgi tecrübe ve deneyimlerimi Iğdır halkının refahı ve sosyal yaşamanı zenginleştirmek için projelendirerek var gücümle çalışacağım. Hayalimizdeki Iğdır’ı sizlerden aldığımız fikirler ile akademik dokunuşları birleştirerek memleketimize kazandırmayı hedefliyorum. Ben her şeyin çok daha güzel olacağı inancındayım. Iğdırlı hemşerilerimize hizmet amacıyla çıktığımız bu yolun hakkımızda hayırlı olmasını diliyorum. Benden desteklerini esirgemeyen tüm teşkilâtlarımıza, dostlarımıza ve büyüklerimize teşekkürlerimi iletir, aday adayı olan diğer tüm arkadaşlarıma da başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

MHP il başkanı Hüseyin Ateş’te Partimizden aday aday olan bütün ülküdaşlarıma teşekkür ederim. Başarılar dilerim. Ülkü ocaklarından yetişen Volkan Parlak, beye başarılar diliyorum.”dedi.

 

Loading

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık