TUBİTAK BAŞKANI PROF. DR. HASAN MANDAL’DAN ÖĞRENCİSİ İLKCAN AKMAN’A ZİYARET 

2 ay önce
95 kez görüntülendi

 TUBİTAK BAŞKANI PROF. DR. HASAN MANDAL’DAN ÖĞRENCİSİ İLKCAN AKMAN’A ZİYARET 

TUBİTAK BAŞKANI PROF. DR. HASAN MANDAL’DAN ÖĞRENCİSİ İLKCAN AKMAN’A ZİYARET

08/11/2022

 

Iğdır Üniversitesi Akademik açılış yılına katılmak üzere Iğdır’a gelen TUBİTAk başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, üniversiteden öğrencisi İlkcan Akman’ın Çocuk Gelişimi Merkezini ziyaret etti.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Alma ile birlikte İlkcan Akman Çocuk Gelişimi Merkezini ziyaret ederek öğrencisi İlkcan Akman’ dan merkezle ilgili bilgi aldı.

Çocuk Gelişim uzmanı İlkcan Akman,  Verilen hizmetler;, 0-18 yaş gelişimsel değerlendirme takip, aile eğitimi, çocuklara bireysel eğitimler, oyun ve sanat terapi yapılmaktadır.”dedi.

Akman,” Sayın hocam Merkezimizi ziyaret etmen beni çok mutlu etmiştir. Gururlandırmıştır. Sizin gibi  kıymetli misafirleri kliniğimde ağırlamaktan onur duydum. Bu nazik ziyaretleriniz için çok teşekkür ederim. “dedi.

TUBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal ‘da ilkcan Akman’ı tebrik ederek Sizin gibi başarılı öğrencilerimizi güzel işler yaparken görmek bizleri mutlu ediyor başarılar dilerim.”dedi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Alma,’da Çocuk Gelişim Uzmanı İlkcan Akman’a başarılar diledi.

Ziyarette Rektör Prof Dr Mehmet Hakkı Alma, TÜBİTAK Başkanı Prof Dr Hasan Mandal, Rektör Yardımcısı Prof Dr İbrahim Demirtaş, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan  Prof Dr Ramazan Erenler, Kamusal İlişkilerden Sorumlu Rektör Danışmanı ve CAMER Başkanı Alaaddin Yanardağ da bulundular.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık