ŞEHİT GAZİ SEN SAĞLIK AİLESİ İYİ PARTİ İL TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

1 yıl önce
198 kez görüntülendi

ŞEHİT GAZİ SEN SAĞLIK AİLESİ İYİ PARTİ İL TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

06/03/2021

ŞEHİT GAZİ SEN SAĞLIK AİLESİ İYİ PARTİ İL TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

                   Şehit Gazi Sen Sağlık Genel Başkan yardımcısı Ayşe Gölçek, İl Başkanı Gülay Ayezir ve Güven Öztürk’le  birlikte Iğdır İyi Parti İl Teşkilatını ziyaret etti.

             Ziyarette Şehit Gazi Sen Sağlık ailesinin kuruluşu, amaç ve vizyonuna değinen Gölçek” programımız kapsamında partilerimizi ziyaret ederek, hem kendimizi tanıtmaya, hem de özellikle sağlık alanında gelişme ve sorunlarla ilgili istişareler yapmayı planlıyoruz. Iğdır İyi Parti Başkanı Sayın Fuat Ata ve beraberindeki teşkilat mensuplarına ilgilerinden dolayı öncelikle çok teşekkür ediyorum.  Iğdır’ımızın en büyük kurumu olan ve personel açısından kalabalık bir kitle olan sağlık camiasına önem verilmesi, sorunların çözülmesi, bütün siyasi partilerimizin öncelikleri arasında olmalıdır. Bu bağlamda İyi Parti teşkilatından destek bekliyoruz. Daha güzel, daha yaşanılabilir bir Iğdır için, Şehit Gazi Sen Sağlık Ailesi olarak her zaman kendileriyle yardımlaşmaya hazırız” dedi.

             İYİ Parti il Başkanı Fuat Ata ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Şehit Gazi Sen Ailesine teşekkür ederek,her zaman sendikaların haklı mücadelesinde yanlarındayız.Her zaman sorunlarınızı dinlemeye hazırız.Bize iletebilirsiniz.Bizde genel merkeze ileterek mecliste dile getirebiliriz.Bu Pandemi döneminde sağlıkçıların büyük mücadele verdi.Fakat iktidar tarafından vaat edilen haklar hala verilmedi.İnşallah İYİ parti iktidarında sağlıkçılarımızın  hakları fazlasıyla ödenecektir.”dedi.

            Ziyarette il başkan yardımcısı Süleyman Büyükdağ,Merkez ilçe başkanı Sadık Uca,Kadın kolları başkanı Emine Edebali da hazır bulundular.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık