SARAY GİBİ SARAY DÖŞEME

2 yıl önce
1.048 kez görüntülendi

SARAY GİBİ SARAY DÖŞEME

24/07/2020

Motorumun oturma koltuğunun arkası sökülmüştü.Yaptırmak için döşemeci aradım.Birkaç tane buldum ama adlarına sinir olduğum için içeri dahi girmedim.”Koltuk Hastanesi” gibi garip ve Türkçe’mize, dilimize aykırı tabela adları koyuyorlar.Yahu hastane canlılar içindir. Tamirhanenin suyu mu çıktı.Bir de bunlar milliyetçilikten dem vurmazlar mı.

Anatolia Düğün Salonunun oradan geçiyordum (Anatolia adı da çok sakat Rumcadır.Biz Anadolu etmişiz.İyi de etmişiz ama kimileri Rumcayı Türkçeye tercih ediyor.) Saray Döşeme adlı işyerini gördüm.Adı saray.Yaptıkları iş döşeme. Pek güzel bir ad.Yaptıklarını tam anlamıyla ve Türkçe anlatan bir tanıtım adı.

İçeri girdim.İsteğimi anlattım.Hemencecik yaptılar.Bu arada da kendileri ile sohbet ettik.İşyerine baktım.Yüzlerce çeşit var.Her zevke her beklentiye cevap verecek nitelikte.

Sahibi ve çalışanları da çok saygılı,güleryüzlü ve becerikli gençler.Böylesi duyarlı,işini bilen seven ve insanlara hakkıyla hizmet verirken aslından özünden kopmayan bu gençlere öylesine ihtiyacımız var ki.

Kendilerini kutluyor bol kazançlar diliyorum.Koltuğu,makam,misafir ya da oturma grubunu adeta yeniden yaratan bu işyerini aklınızda tutunuz.Koltuğunuzu yenileyip dünyaca masraf etmek yerine kumaşını değiştirtin.Hem az paranız çıksın.Hem ekonomimize katkınız olsun hem de yeni ürüne sahip olun.

Adresi ve telefonlarını da yazıyorum.

SARAY DÖŞEME Anatolia Düğün Salonu karşısı.

Tlf: 0546 874 17 21-0476 227 17 21

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık