07/07/2020

 SAĞLIK-SEN BAŞKANI ŞEBNEM YILDIZLI YARDIMCISI İLE BİRLİKTE BÜROMU TEŞRİF ETTİLER

          Dün Sağlık -Sen Başkanı Şebnem Yıldızlı yanında yardımcısı Ali Sam ile birlikte büromu teşrif ettiler.

          Nezaket sözlerinden sonra konuşma doğal olarak sağlık sorunlarına yöneldi.Esasen sendikacı ile bunları konuşmasan ayıp olur.

          Şebnem Hanımı ve yardımcısını hem sendikacılığa, hem de sağlık ve personel sorunlarına vakıf ve hakim olduklarını gördüm.Bu da beni ziyadesiyle memnun etti.Zira sendika işverene karşı çalışanların sigortası ve güvencesidir.Bunlar üyelerin haklarını savunmakla yükümlü olduklarının bilincindeler.Ama olumlu konularda yapıcılar.İşverene bu çerçevede destek olmak gerektiğinin de bilincindeler.

          Konuşma esnasında gözleri hep kitaplığımda idi.Ve benim uzun bir süre ekip halinde çalışmamın ürünü olan kitabıma sözü getirdiler.Ben de onun içerisinden bir takım alıntılar yaparak kendilerini bilgilendirdim.İlgi hayret ve şaşkınlıkla beni dinlediler.Böylesine dikkatli ve ilgili olan bu ikiliye kitabımı imzalayarak armağan ettim.Pek hoşnut kaldılar.

          Ülkemizin böylesi sendikacılara şiddetle ihtiyacı olduğunu belirtip, çalışmalarında başarılar dileyip gazeteci olarak her zaman kendilerinin v e üyelerinin yanında olacağını belirttim.

          Nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerimi bildiririm.

 

Benzer Haberler

0 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir