ÖZLEM ABAK, HASTANE MÜDÜR YARDIMCISI OLDU

1 yıl önce
243 kez görüntülendi

ÖZLEM ABAK, HASTANE MÜDÜR YARDIMCISI OLDU

05/05/2021


  ÖZLEM ABAK, HASTANE MÜDÜR YARDIMCISI OLDU

                Iğdır Devlet hastanesinin çeşitli birimlerinde yıllardır başarılı bir şekilde görev yapan hemşire Özlem Abak ,Iğdır Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdür Yardımcılığına atandı.

                     Iğdır Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdür Yardımcılığına, atanan Özlem Abak, görevine başladı.

                      Iğdırlıların yakından tanıdığı Hanımefendi kişiliği ile bilinen Özlem Abak’ın Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcılığına atanması memnuniyetle karşılandı. Özlem Abak,”Görevimi en güzel şekilde yapacağım.Yıllardır hastanedeyim.Her alanında bilgim var Iğdır halkına en iyi hizmeti vermek için ne gerekiyorsa yapacağız.”dedi.

        Özlem Abak,   1981 yılında Kars’ta doğdu. İlk ve orta öğretimini Iğdır’da okumuştur. Iğdır Sağlık meslek lisesinden mezun olmuştur. 2002 yılında Anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirdi. 2001 yılında Iğdır devlet Hastanesinde hemşire olarak çalıştı. 2006 – 2017 yılları arasında Enfeksiyon kontrol hemşiresi ve 2017 – 2021 yılları arasında Sağlıkta kalite değerlendiricisi görev yaptı. 15.04.2021 itibari ile Iğdır devlet hastanesi İdari ve Mali işler müdür yardımcısı olarak göreve başladı. Evli ve 3 çocuk annesidir.                                Özlem Abak’a yeni görevini tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık