OLMADI METİN BEY

1 yıl önce
2.575 kez görüntülendi

OLMADI METİN BEY

05/12/2020

OLMADI METİN BEY      

Senin fikirlerini beğenmek zorunda değilim. Bana göre yanlış olan düşünceyi eleştiririm. Siz de isterseniz cevap verirsiniz, istemezseniz bana cevap vermezsiniz. Kaldı ki ben senin adını anmamışım, sayfana yazmamışım. Buna rağmen, sen, Dilek Şen adında bir kadın ismiyle bana aşağıdaki yazıları yazıyorsun.

Bu  doğru mu? Kendince tuzak kurdun güya beni bir bayanla yazışıyor gibi gösterecektin. Ama yer meselesini ortaya atıp eşinin adına yazmaya başlayınca, senin fırıldağın olduğu anlaşıldı. Kazdığın kuyuya düştün. Unutma ki ülkücüleri Tanrı korur. Biz de güzel bir deyim var  “Her okuyan molla penah olamaz” diye “molla penah” olmadın da Dilek Şen mi oldun . Almanya vb arama, beni ara özür dile, biliyorsun bu yazılar IP ile hemen bulunuyor. Ülkücü ayağına girme köylüyüz biz, senin gençliğinde Türkeş’e küfürler geçtiğini biliyoruz. Köyde saz çalıp yiğit korkmaz yiğitlerden biz korkmayız BOZ İTLERDEN , doğu yılmaz, batı yılmaz derdin. Komünizm çöktü sen de başladın bizi kullanmaya. Beni mahkemeye vermeni bekliyorum ki mahkeme kararıyla IP numaranı boynuna asayım, ya da dostun mu ? Metresin mi, kim bu Dilek Şen? Seni niye böyle savunuyor onu öğrenirim.

Beni mahkemeye ver. İstersen ben vereyim olur mu? Dilek Şen köylüm , Türk töresinde herkes kazandığı namla yaşar sen de Dilek Şen adını kazandın hayırlı olsun

İsa Mert

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık