07/05/2020

Iğdır Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı, Covid-19 salgınına karşı yürüttüğü gönüllülük çalışmalarına devam ediyor.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’nın talimatı ve Öğrenci Dekanı Hakan Güngör’ün girişimleriyle yürütülen siperlik üretimi ve dağıtımına devam ediliyor. Iğdır Üniversitesi çalışanları ve öğrencilerinin gönüllülük esasıyla ürettiği siperlikleri, daha önce sağlık çalışanlarına ve kolluk kuvvetlerine dağıtan Öğrenci Dekanlığı, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde fırın işçilerini de unutmadı.

Iğdır’da hizmet veren fırın ve pastaneleri dolaşan Öğrenci Dekanı Hakan Güngör, çalışanlara 3D yazıcıyla üretilen siperlikleri dağıttı. Dekan Güngör, “Halkımıza hizmet veren fırın işçilerimiz bizler için çok önemli. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde hem emekçi kardeşlerimizin bayramını kutladık, hem de gönüllülerimizin ürettiği siperlikleri dağıttık.” şeklinde konuştu.

Fırıncılar Derneğinden teşekkür

Iğdır Fırıncılar ve Pastaneler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini de ziyaret eden Dekan Güngör, Dernek Başkanlığı tarafından Rektör Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma başta olmak üzere tüm Iğdır Üniversitesi ailesine teşekkürlerin iletildiğini belirtti.

 

Benzer Haberler

0 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir