NİHAT ARAS GEÇMİŞ OLSUN ŞİMDİ GAZETECİSİN ARTIK

1 yıl önce
360 kez görüntülendi

NİHAT ARAS GEÇMİŞ OLSUN ŞİMDİ GAZETECİSİN ARTIK

04/02/2021

Dün Ak Parti il kongresinde halkı bilgilendirmek ve kamu adına görev yapan gazeteci arkadaşlara fiili saldırıda bulunularak görevlerini yapmalarına engel olunmuştur.

Nihat Aras gazetecilikte yenidir.Bir gazeteci eğer hakarete,saldırıya uğramıyorsa,birileri ile mahkemelik olmuyorsa onu gazeteciden saymazlar.Nedeni ise demek ki ne etliye ne sütlüye karışıyor,kimsenin tekerine çomak sokmuyor bu nedenle de bir saldırıya uğramıyor denilir.

Bu açıdan Nihat Aras ilk kez fiili saldırıya muhatap oluyor. Demek ki fincancı katırlarını ürkütmüştür.Gazetecilik görevini layıkıyla yapmaya çalışmış ve bu da birilerinin çıkarına dokunduğu için saldırmışlardır.Ama Nihat Aras artık kamil ve yetkin bir gazeteci olmuştur.

Halit ise daha önceleri defalarca saldırıya uğradığı içirn ona yalnızca geeçmiş olsun dileklerimi sunuyor ve gözlerinden öpüyorum.Aynı biçimde Nihat Aras’a da telefonla geçmiş olsun dileklerimi bildirip, bürosuna Murat Akkuş ile birlikte gidip üzüntümüzü ilettik.

Nihat bu saldırı ilktir ama son olmayacaktır.Fakat seni yolundan caydırmamalı,sen doğru bildiğin yolda sorgulayarak halkın çıkarlarını ön planda tutarak yoluna devam etmelisin.

Sana saldıranı okutan hocanın gözü çıksın diyemiyorum.Çünkü okutan hoca da benim.Bu da benim ayrı bir üzüntü kaynağımdır.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık