MURAT AKKUŞ’UN BAĞIŞLADIĞI ORGANLAR

2 yıl önce
570 kez görüntülendi

MURAT AKKUŞ’UN BAĞIŞLADIĞI ORGANLAR

06/11/2020

MURAT AKKUŞ’UN BAĞIŞLADIĞI ORGANLAR

          Sayfasındaki paylaşımdan öğrendim. Gecinden olsun ölümü halinde organlarının tamamını “bir başkasını yaşatmak” adına bağışlıyor.

          Çok yüce, çok soylu bir davranış.Ama organlarının tümünü bağışlamasına itirazım vardır.

          1-Kalbi. Delik deşik olmuş. Defalarca kırılmış. Onarımı, sağaltımı aylarca sürmüş, yorgun, aşk yorgunu, sevda yorgunu bir kalbin, öyle başkasına yarayacağını düşünemiyorum.Kalp takılacak kişi Murat’ın yaşadığı, aşkları, ihanetleri, kara sevileri yaşayacak olması o adama işkence olur. Haa kendisi gibi birine raslarsa iki yağ bir düğü olur ama nerde.

          2-Gözü.Murat’ın gözü, kalbiyle örtüşük ve uyumlu. Fır dönen gözler.Güzele bakmaktır sevabından hareketle, sürekli sevap işleyen, gönül fethetmenin ilk adımı olan, çapkın ve bıçkın bakışlar.Açana, uçana, kaçana İŞ çıkar mı diye bakan gözler. Şimdi sen bu gözü al, halim selim, efendi. çizgiden dışarı çıkmayı zül sayan veya elinden gelmeyen mıymıntı birisine tak.O gözler napsın yani.

          Yok Murat, sen gel hocanın sözünü dinle ve bu iki organının bağış listesinden çıkar.Hayat vereceğim derken adamı onulmaz işkencelere içerisinde canlı cenazeye çevirtme.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık