MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI ÇAĞRI KESKİN’DEN BİR İLK: BASIN TOPLANTISI

1 yıl önce
186 kez görüntülendi

MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI ÇAĞRI KESKİN’DEN BİR İLK: BASIN TOPLANTISI

MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI ÇAĞRI KESKİN’DEN BİR İLK: BASIN TOPLANTISI

05/06/2021

Ben 75 yaşındayım.1963 yılından beridir de öyle veya böyle siyaseti izlerim. Tam çeyrek asırdır da gazetecilik yapıyorum. İlk kez bir mahalle muhtarı seçildikten sonra basınla bir araya geliyor. Seçim sırasında olsa hadi neyse dersin. Ya seçildikten sonra. Demek ki anlatacağı şeyler var. Yaptığı işler var. Sepeti dolu. Gönlü dolu. Beyni dolu. Bu nedenle basın karşısına çıkıp yaptıklarını ve yapacaklarını anlatabiliyor.

Bu genç çalışkan muhtar, koltuğunun hakkını dolduran ve hatta bir belediye başkanı gibi çalışan, halkla insanlar ile siyasetçiler ile ve bürokrasi ile olan birebir iyi ilişkileri hizmete yansıyor. Bunlar benim öngörüm ve saptamalarım. Aşağıda yaptıklarının bir özetini okuyacaksınız. Ben bu örnek lerin diğer muhtarlara da yansımasını diliyor ve kendisini yürekten kutluyorum.

 

Bağlar mahallesi ve aynı zamanda Muhtarlar Derneği Başkanı olan Çağrı Keskin yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Mahallesindeki bir kahvede basın mensuplarıyla kahvaltıda sohbet eden Çağrı Keskin, gerek seçim öncesi gerekse seçim sonrası vermiş olduğunuz destekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Göreve geldiğim günden beri Mahalleme hizmet etmeye çalıştım. Her mahallenin sorunlarını dinleyip ilgili makamlara ilettim. Mahallemizde yeni yollar açtırdım. Yurt dışındaki dostlarımız sayesinde 30 engelli vatandaşa tekerlekli engelli aracı temin edip dağıttık. Yine iş adamlarımızdan topladığımız yardımlarla 360 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı yapıp onları sevindirdik. Şu anda mahallemize 5 adet çocuk oyun parkı yapılıyor. Millet bahçesi de bittiğinde mahallemiz daha güzel olacaktır .”dedi.

Projelerinden birinin de  mahalleye iyi günde kötü günde kullanılmak üzere bir aşevi yaptırmak olduğunu söyleyen Çağrı Keskin “Aşevi çalışmalarımız sürüyor. Alt yapı sıkıntılarından dolayı rahatsız olan vatandaşlarımıza biraz sabır diliyorum. Hedef bir an önce bitirmek olduğundan aynı anda birçok yerde altyapı yapılıyor. Eski başkan Orhan Ağırkaya zamanında yapılan altyapı artık ilimizin artan nüfusunu kaldırmadığından yenisine ihtiyaç duyuldu. Sayın Belediye Başkanımız ve Valimiz H.Engin Sarıibrahim ve Başkan Yardımcısı Ferdi Turan’a teşekkür ediyorum. Her konuda yardımcı oluyorlar “şeklinde konuştu.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık