01/09/2020

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen Ortaöğretim İl Zümresi Toplantısına Katıldı.

              Iğdır il Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen Ortaöğretim İl Zümresi Toplantısına Katıldı.

                Iğdır Haydar Aliyev Fen Lisesinde açık havada yapılan toplantıda , 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı sene başı yönetici ve öğretmenlerin öğretmenler kurulu ile Merkez İlçe eğitim kurumu sınıf/alan zümre toplantıları yapıldı.

                    Yönetici ve Öğretmenlerin Mesleki Çalışma Programlarını yakından takip eden İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Gönen, beraberinde Şube Müdürü Yakup Alhan ile birlikte Haydar Aliyev Fen Lisesinde öğretmenlerle bir araya gelerek gerçekleştirdi.

            Okulların fiziki durumu hakkında okul yöneticilerden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Gönen,daha sonra  Zümre Toplantısına katıldı. Sorumluluk ve hazırlık sınıflarında yeterlilik sınavları, e-Okul Yönetim Bilgi Sisteminde yapılacak iş ve işlemler, nakil ve geçiş işlemleri, öğrenci devamsızlıkları, evde ya da hastanede eğitim alan öğrenciler hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu zümre toplantısında konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Gönen “Okullarımız hijyen kuralları kapsamında her türlü önlemi almaya devam ediyor. Uzaktan eğitimi gerçekleştireceğiz. Öğrencilerin tamamını Eba ve uzaktan eğitime katmak için ne gerekiyorsa yapalım.İnşallah en kısa zamanda normal hayata dönme dileğiyle hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Benzer Haberler

0 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir