27/08/2020

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN OKULLARI GEZİYOR

      Mesleki eğitim çalışmaları için okullardaki görevine başlayan öğretmenleri yalnız bırakmayan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek mesleki çalışma programına katılan öğretmenler ile bir araya geldi.

                Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, beraberinde Şube müdürü Aziz Akar ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmenlere yeni öğretim yılının hayırlı olması dileğinde bulundu.

            Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, öğretmenlerle  sıcak sohbetinin yanısıra okullardaki hijyen ve sosyal mesafe başta olmak üzere diğer hazırlıkları yerinde inceledi.

Ziyarette öğretmenlerle salgın süreci ve yeni eğitim öğretim yılıyla ilgili sohbette bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Maske,mesafe ve temizlik kuralına uyacağız.Öğretmenlerimizin gelişinin okullara can kattığını ifade ederek; “İki gündür okulları ziyaretimde gördüğüm en önemli ayrıntı öğretmenlerimizin mesleğe başladıkları ilk günkü heyecanla okullarına koşar adım gelmiş olmalarıydı. Salgın süreci nedeniyle ara verdiğimiz okul günlerine öğretmenlerimizle başladık. İnşallah en kısa zamanda çocuklarımız da çok özledikleri okullarına kavuşacaklar. Okullarımız, öğretmenlerimiz yeni eğitim öğretim yılına hazırlar. Gayretimiz, çabamız 21 Eylül’de okulları hep birlikte açmaktır. Yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.  

 

Benzer Haberler

0 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir