Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen Öğrencilerimiz İnternete Kavuştu

1 yıl önce
207 kez görüntülendi

Milli Eğitim Müdürü  Hakan Gönen Öğrencilerimiz İnternete Kavuştu

24/12/2020

     Geçtiğimiz günlerde, internet erişimleri olmadığından bahisle, sosyal medyada Milli Eğitim Bakanından yardım talebinde bulunan,Iğdır’a bağlı Tuzluca ilçesine bağlı Yukarı Mahalle Zavot mevkiinde ikamet eden öğrenciler internete kavuştu.

               Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, “Valiliğimiz öncülüğünde, Müdürlüğümüzün girişimleri ve Telekom Müdürlüğümüzün yoğun çalışmaları sonucunda Yukarı Mahalle Zavot mevkiinde ikamet eden öğrenciler için internet hattı çekildi.  Öğrencilerimizin ve velilerimizin sevincini beraber yaşadık. Türk Telekom Müdürlüğü kısa sürede problemi çözdü. Velilerimiz ve öğrencilerimiz çok mutlu oldular “dedi.
                 Yukarı Mahalle Zavot mevkiine giden İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, öğrencilerin sevincine ortak oldu. Öğrenci ve velilere Artık evlerinizde de internet var ayrıca mahallede EBA destek merkezimiz bulunmaktadır. Öğrencilerimiz buradan da faydalanabilirler. Devletimiz güçlüdür.”şeklinde konuştu.
            Öğrenciler ve velilerde,”Sayın Milli Eğitim Bakanımıza, Valimize, Milli Eğitim Müdürümüze, Telekom müdürümüze teşekkür ederiz İnternet hattı ile artık derslerimizi daha iyi bir şekilde evlerimizde yapacağız çok mutluyuz.”dediler.
Haber: O. Şıktaş

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık