İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE 3.ÜNCÜ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

2 ay önce
144 kez görüntülendi

İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE 3.ÜNCÜ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE 3.ÜNCÜ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

27/11/2022 

İYİ Parti Iğdır Merkez İlçe 3. Olağan Kongresi bugün yapıldı. Saat onda başlayan ve tek liste ile gidilen kongrede mevcut başkan Sadık Uca güven tazeleyerek tekrar Merkez İlçe Başkanı seçildi.

İlginin yoğun olduğu kongreye İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Ayhan Bölükbaşı, DEVA Partisi İl Başkanı Yusuf Aslan, CHP İl Başkanı Baysal Ünsalar, İYİ Parti Iğdır Kurucu İl Başkanı ve eski Milletvekili Adayı Gündüz Güneş, İYİ Parti İl Başkanı Fuat Ata, yöneticiler ve partililer katıldılar.

GİK Üyesi Ayhan Bölükbaşı Divan Başkanlığına önerge ile teklif edildi. Divanın teşekkülünden sonra, gündem gereğince Ayhan Bölükbaşı mevcut iktidarı eleştiren konuşmasında özetle:

Bu iktidar gidicidir. Hem de öyle bir oy hezimeti ile gidecek ki anket şirketleri de şaşıp kalacaktır. Bu durum halktan gelen dalga ile açıkça görülmektedir. Onlarda bunun farkındalar. Bu yüzden iktidarı kaybetmemek için her yolu denemekte, herkese gülücükler vaatler dağıtmaktalar. Ama kimse ne inanıyor ne güveniyor. Toplum, çekingenliğinden yaratılan korku ikliminden ötürü açıkça oyunu kime vereceğini belli etmiyor ama “az kaldı” mealli konuşması alkışlara boğuldu.

Daha sonra Merkez İlçe Başkanlığının faaliyet raporları okundu ve aklandı. Ve tek lise ile gidilen seçim böylece sona ermiş oldu.

 

 

 

 

 

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık