İYİ PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLLERİ İLÇE BAŞKANLARIYLA BULUŞTU

1 yıl önce
176 kez görüntülendi

İYİ PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLLERİ İLÇE BAŞKANLARIYLA BULUŞTU

İYİ PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLLERİ İLÇE BAŞKANLARIYLA BULUŞTU

23/08/2021

 

 

İYİ PARTİ İzmir Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu; İzmir’deki ilçe başkanlarına, Tarihi Asansör Restaurant’ta bir yemek verdi. Yemeğe İzmir milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray, İl Başkanı Hüsmen Kırkpınarile birlikte tüm ilçe başkanları katıldı.

İlçe başkanlarının ilçelerindeki teşkilat çalışmaları ile ilgili bilgiler verdiği, İzmir Milletvekillerinden talep, dilek ve beklentilerini dile getirdiği yemekli toplantıların devamının geleceği bildirildi.

Ayrıca, İzmir milletvekilleri tarafından ilçe başkanlıklarının yerinde ziyaret edilerek; hem teşkilatların hem de ilçedeki vatandaşların sorunlarının yerinde belirlenmesine çalışılacağı, bu bağlamda; önümüzdeki günlerde yeniden başlayacak ilçe ziyaretlerinde tespit edilen bu sorunların çözümüne yönelik parti faaliyetlerinin İzmirliler ile paylaşılacağı belirtildi.

İzmir Milletvekillerinin; ilçe başkanlarından aldıkları bilgiler ışığında, önümüzdeki günlerde İl Yönetim Kuruluyla ve Belediye Meclis Üyeleriyle bir araya gelerek ve onların da fikir ve önerilerini almak suretiyle; özellikleİzmir’deki Yerel Yönetimler’in performansları ve bundan sonraki süreçte izlenecek yol haritasına ilişkin programlara son şeklini verecekleri de gelen bilgiler arasında.

 

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık