İYİ PARTİ İL TEŞKİLATI BÜROMU TEŞRİF ETTİ

1 yıl önce
317 kez görüntülendi

İYİ PARTİ İL TEŞKİLATI BÜROMU TEŞRİF ETTİ

23/01/2021

İYİ BARTİ İL TEŞKİLATI

BÜROMU TEŞRİF ETTİ

         İYİ Parti İl Başkanı Fuat Ata, Merkez İlçe Başkanı Sadık Uca ve       Başkan yardımcıları Süleyman Büyükdağ, Ferman Bayram,Mehmet Aydın büromu teşrif ettiler.

Nezaket sözleri ve ikramlardan sonra doğal olarak koyu bir siyaset söyleşisine daldık. Daha ziyade onlar görüş ve düşüncelerini beklentilerini anlattılar. Ben dinlemede kaldım.

         Kendilerinin gerçek ülkücü, milliyetçi olduklarını, vatan sevgilerinin, bayrak, devlet, millet sevgilerinin tartışmaya dahi açılamayacak kadar güçlü ve derin olduğunu belirttiler. Bu devletin sınırları içerisinde yaşayan herkesin, saygıdeğer olduğunu, onların hak ve hukuklarını korumak ve kollamak görevlerinin bir parçası olduğunu belirtip, biz iktidarı hedefleyen bir partiyiz.AK Parti yönetimi, hem devleti, hem de milli ve manevi değerlerimizi. ekonomimizi. kültürümüzü… öylesine tahrip etti ki bunu, ancak İYİ Partinin iktidarı onarabilir.Bunun içinde, güçlendirilmiş parlamenter sisteme dönmek gerektiğinin altını çizdiler.

         Ben, bu genel siyasi değerlendirmeleri Iğdır özeline çektim ve “AK Parti’de bir kongre yarışı var. Bunu nasıl görüyorsunuz” deyince, Başkan Fuat Ata:

         -Bir partinin iç yarışması bizi ilgilendirmez. Bizim için rakip bir partidir. Ahmet ya da Mehmet’in başkan olması hiç de önemli değildir.Ben ancak bu noktada, Iğdırlılar’ı anlamakta zorlanıyorum. Şöyleki,18 yıldır iktidarda bulunan AK Parti’ye muhalif olmuş bir Iğdır var. Diğer iller iktidarın nimet ve ulufesinden istifade ederken, Iğdır AK Parti yönetimi aynı biçimde her türlü imkandan yararlanırken, biz muhalefette kaldık. Şimdi AK Parti hızla inişte. Iğdırlılar yeni ayıkıp,AK Partili mi olacak. Olanlar ise ancak bu partiniin cenazesini kaldıracaklardır. Halk müthiş bir ekonomik sıkıntı içerisindedir. Gelir, yoksulluk değil, açlık sınırının altına inmiştir. Bu nedenle partimize karşı büyük bir ilgi ve sempati vardır.Bu yalnızca Iğdır için değil, topyekun Türkiye içindir. Erken ya da zamanında yapılacak bir seçimde, iktidar ipini biz göğüsleyeceğiz.Az öncede belirttik. Bu partinin ve hükümetlerinin yarattığı tahribatı gidermek, en büyük önceliğimizdir. Zor olacak, ama başaracağız. Ne başka bir çare var ne de başka bir Türkiye.Tek yol,tek çare İYİ Parti iktidarıdır.Halk ve yığınlar gerçekleri görüyor ve umut ve beklentilerini kimin karşılayacağını gayet iyi biliyor, görüyor.

         Biz İYİ Parti olarak 81 il teşkilatı olarak, asla ihale, tayin, terfi gibi konularla ilgilenmeyeceğiz. Bizim tek amacımız halka adil, dürüst bir biçimde hizmet vermektir.

         Saygıdeğer Genel Başkanımız Meral Akşener Hamfendi, o engin devlet tecrübesi, dürüst ve güvenilir kimliği ile halka umut oluyor. Halk O’nun sayesinde sıkıntılarının son bulacağını görüyor.Genel Başkanımız her vesile ile 82 milyonun partisi olduğunu, herkesi kucaklayacak bir anlayışta olduklarıın ve herkese, hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmet vereceklerini ısrarla belirtiyor.Halkta bunu görüyor.

         Hatıra resminin çekiminden sonra ayrıldılar.Bu nazik ziyaret ve verimli sohbetlerinden ötürü İYİ Parti İl Yönetimine teşekkür ederim.

Görüntüyü alan Merkez İlçe Başkanı olduğundan karede yer alamamıştır.

The following two tabs change content below.
Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık