İYİ PARTİ İl Başkanı Fuat Ata, Ankara İzlenimlerini anlattı

1 yıl önce
255 kez görüntülendi

İYİ PARTİ İl Başkanı Fuat Ata, Ankara İzlenimlerini anlattı

03/04/2021

İYİ PARTİ İl Başkanı Fuat Ata, Ankara İzlenimlerini anlattı.

02/04/2021 günü büromu teşrif eden İYİ Parti İl Bakanı Fuat ATA 29 MART günü Ankara’da Genel Başkanlarını ziyarete gittiklerini,seçim çalışmaları üzerine istişarelerde bulunduklarını,yörenin sorunlarını ve beklentilerini Başkan Sayın Meral AKŞENER’e anlattıklarını söyledi.

Bu ziyareti Kars İl Başkanı Yüksel Akbaba ve muhasip Nebi Arığ beyle birlikte yaptıklarını belirtti. Genel Başkan Sayın Akşener’in kendilerini büyük bir ilgi ve nezaketle karşıladığını ve görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Genel Başkan’ın ilk fırsatta Kars ve Iğdır’a ziyarette bulunacaklarının sözünü verdi.

Başkan Fuat ATA gözlemlerini de anlattı:

-Bunca yıldır merkeze gider gelirim. Bu sefer halkın, vatandaşın İYİ partiye olan aşırı teveccühünü ve ilgisini gördüm. Gerçi bunu Iğdır’da da görüyoruz. Ancak genel merkez tıklım tıklım insan kaynıyordu. Yurdumuzun her köşesinden gelen vatandaşlar, dertlerine çare olunmasa bile, sorunlarını anlatmak için İYİ Parti Genel Merkezine akın akın geliyorlar. Bu da şunu açıkça gösteriyor. Yığınlar artık AKP iktidarından umudunu kesmiş ve partimize yönelmiştir.

Saygıdeğer Genel Başkanımızı, artık insanlarımız umut, dertlerinin çözüm yeri olarak, adres olarak İYİ Partiyi görmektedir.

Saygıdeğer Genel Başkanımız deyim yerindeyse CAZİBE MERKEZİ olmuştur. İnsanlara umut ve güven veriyor.

Açık ve net bir biçimde gördük ki partimiz iktidara yürüyor. İYİ PARTİ İKTİDARA GELECEK VE HER ŞEY İYİ OLACAK diye sözlerini tamamladı.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık