İYİ PARTİ IĞDIR İL TEŞKİLATI GENEL BAŞKAN AKŞENER’İ KARŞILAMAYA HAZIR

1 yıl önce
252 kez görüntülendi

İYİ PARTİ IĞDIR İL TEŞKİLATI GENEL BAŞKAN AKŞENER’İ KARŞILAMAYA HAZIR

İYİ PARTİ IĞDIR İL TEŞKİLATI GENEL BAŞKAN AKŞENER’İ KARŞILAMAYA HAZIR

12/09/2021

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Akşener’in Iğdır’a 15 Ağustos Çarşamba günü yapacağı ziyaretin belli olması sonucu parti teşkilatında tatlı bir çaba başladı. Genel Başkanlarını en iyi biçimde ağırlamak ve O’nun halka kolayca ulaşmasını, dertlerini dinlemesini sağlamak için azami çaba sarf ediyorlar.

Bu cümleden olmak üzere Genel Başkanın Iğdır ilinde ilk durak yeri olan Tuzluca’ya  İl Başkanı Fuat Ata, Merkez İlçe Başkanı Sadık Uca ve yönetimden Süleyman Büyükdağ, Tuzluca ilçesine giderek yapılacakları bizzat yerinde görüp ilçe başkanı ile bilgi alışverişinde bulundular. Herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için parti yönetimi pek titiz davranmaktadırlar.

 

Seçim otobüsü ise bu gün Karakoyunlu İlçesi, Melekli Beldesi, Iğdır şehir merkezi ve son olarak da Tuzluca ilçesinde birkaç kez tur atarak otobüs hoparlöründen Genel Başkanın geleceğini anons ettiler. Anonsu İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Edibali yaptı. Mükemmel ses tonu, diksiyonu ve mikrofon uyumu ile, değme sunuculara taş çıkarttığını dinleyenler ittifakla ve beğeni ile vurguladılar.

Otobüs anons turlarının sonucu Tuzluca’da çay molası verilip hatıra resmi çektirdiler.

 

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık