İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Iğdır’da Yoğun İlgiyle Karşılandı

1 yıl önce
274 kez görüntülendi

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Iğdır’da Yoğun İlgiyle Karşılandı

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Iğdır’da Yoğun İlgiyle Karşılandı

16/09/2021

Dün, Iğdır’a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ve beraberindeki milletvekillerini, İYİ parti Iğdır İl Başkanı Fuat Ata, İYİ parti İlçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri, geçmiş dönem milletvekili adayları Gündüz Güneş ile İbrahim Akkuş ve Partililer tarafından Iğdır’ın Tuzluca ilçesi girişinde karabalık bir heyet tarafından karşılanarak, Tuzluca ilçesine geçildi.

Genel Başkan Meral Akşener, Yaklaşık iki saate yakın esnaf ziyaretinde bulunarak oradaki vatandaşların sorunlarını dinledi.

Daha sonra Iğdır’a geçilerek aynı şekilde çarşı ve esnaf ziyaretlerinde bulunarak Iğdırlı esnafların dertlerini sorunlarını dinledi. Tuzluca ilçesinde ve Iğdır’da yoğun ilgi ile karşılanan Genel Başkan meral Akşener, Iğdırlılara yoğun ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Iğdır programı sonrası Melekli Beldesine geçerek, Parti binası önüne toplanan kadınlar ve Meleklili vatandaşlara hitaben, İl başkanı Fuat Ata’nın konuşmasının ardından, Genel Başkan Akşener, “öncelikle İlginize teşekkür ederim, ilk kez bir genel başkan esnafı esnaf geziyor ve gezdiğim esnaflar perişan durumda, yani önümüzü kesen vatandaşlarımız, emekli maaşlarının en azından biraz yükseltilmesi gerektiğini, maaşı az olan emeklilerimizin asgari ücret almalarının gerektiğini ve bu konuda mecliste dile getireceğini ayrıca bu ülkede çok yüksek maaşla çalışan insanlarımız var.

Bu yazık günah değil mi, bu memlekette işsizlik başını almış gidiyor, bazı insanlarımızın vergi borçlarının silindiğini, seçmenin çırak çıktığı bu konularda hep birlikte elele vererek bu problemlerin üstesinden geleceğimizi, işte gerçek gündemimizin, işsizlik, tarım, hayvancılık, ekonomi olması gerektiğini ve vatandaşlarımızın önümüzdeki seçim dikkatli olunması gerektiğini, dile getirerek, mikrofonu belde halkına uzatarak sorunlarının kendi ağızlarından belde halkı ve kendisi dinledi.

“İşte bu vatandaşlarımızın sorunlarını duyurmak için buradayım, sizlerden gelen talepleri arkadaşlarımla birlikte değerlendirip, meclise soru önergeleri veriyoruz. Ve buradan sizlere söz veriyorum. Sizlerin sesinizin dışına çıkmayacağım dedi. Daha sonra melekli beldesi halkıyla karşılıklı olarak sorulu cevaplı konuşmalar yapıldı.

Şık olmayan davranışlar yaşandı

İyi Parti Iğdır İl Başkanı Fuat Ata gazetemize yaptığı açıklamada, Alikamerli mahallesi üst geçidine astıkları pankartın kaldırıldığını ayrıca Iğdır Belediyesi ve Melekli Belediyesinin Genel Başkanımızın ziyaretinin anonsunun yapılmasına izin vermediklerini belirtti. Kendi seçim otobüsleriyle ziyareti halka duyurduklarını belirten Başkan Ata “Genel Başkanımıza gösterilen yoğun ilgiden dolayı tüm Iğdırlı hemşerilerime çok teşekkür ediyorum.”  Dedi.

Geziden kareler

 

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık