İşadamı Tacettin Şimşek’ten Azerbaycanlı Öğrencilere Yardım..

3 hafta önce
83 kez görüntülendi

İşadamı Tacettin Şimşek’ten Azerbaycanlı Öğrencilere Yardım..

İşadamı Tacettin Şimşek’ten Azerbaycanlı Öğrencilere Yardım..

07/01/2023

Daha önce Iğdır Üniversitesinde okuyan Afrikalı öğrencilere nakdi yardımda bulunan Iğdırlı İş adamı Tacettin Şimşek, her yıl olduğu gibi bu sene de Iğdır’da okuyan Azerbaycanlı öğrencilere yardım etti.

İş adamı Şimşek” İlimizde okuyan ihtiyaç sahibi Azerbaycanlı öğrencilere imkânlar ölçüsünde destek olduk” açıklamasında bulundu.

Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Federasyonu Genel başkan yardımcısı ve Iğdır Azerbaycan evi derneği başkanı Serdar Ünsal aracılığı ile Hayırsever iş adamı Tacettin Şimşek, Iğdır da çeşitli işlerde çalışan Azerbaycan vatandaşları ve öğrencileri de unutmayarak onlara yardım yaptı.

Gerek Afrikalı, gerekse Azerbaycanlı öğrenciler hayırsever iş adamı Tacettin Şimşek’e teşekkür ederek “Allah razı olsun her zaman bizlere destek oluyor. “dediler.

Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Federasyonu Genel başkan yardımcısı ve Iğdır Azerbaycan Evi Derneği Başkanı Serdar Ünsal,”Hayırsever iş adamı Tacettin Şimşek, her yıl ihtiyaç sahibi ailelere yardımcı oluyor. Bu yılda gereken yardımı yapmış derneğimiz vasıtasıyla da Iğdır da yaşayan Azerbaycanlı öğrencileri sevindirmiştir. Kendisine derneğimiz adına teşekkür ediyoruz.”dedi. Haber: Suat Akkuş

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık