İSA MERT’TEN PERİNÇEK’E: TANSU HANIMA İFTİRA EDEMEZSİN

2 yıl önce
606 kez görüntülendi

İSA MERT’TEN PERİNÇEK’E: TANSU HANIMA İFTİRA EDEMEZSİN

05/02/2021

TANSU ÇİLLER’E İFTİRA

Çin’de Uygur Türklerini satan , İran’da 40 milyon Türk’ü değil,molla ile iş tutan, dağlardaki katillere gülücük ve güller sunan Perinçek, eski başbakan sayın Tansu Çiller’e ABD’nin adamı diyor. Bak Tansu Çiller dünyaya ve senin gibilere rağmen ” Bu terör ya bitecek, ya bitecek!” diyerek senin gül verdiklerini dağlara gömdü.
Kardak Kayalığı’na bayrak diken Yunanlıları ABD’ye rağmen “O bayrak ya inecek, ya da indirilecek!” diyerek Yunan’a dersini verdi. Şimdi ortak özellikleri Türk düşmanlığı olan Çin, Rusya, İran ve Esat gibilerin dostu olan Perinçek,Tansu Çiller’e çamur atıyor. Kendisi güya Cumhur İtifakı’nda , ama cumhurbaşkanlığı yönetim sistemine karşı. Saadet Partisi’ni Cumhur İttifakı’na davet ediyor, aynı anda da bu sistem mafyavari yönetimlere dönüşebilir diyor. İşte böyle zikzaklar çizdiği için de kendisine dünü hatırlatanlara biz onlarla öz eleştiri yaparak bu günlere geldik diyor.
Tansu hanım ABD’nin adamı olsaydı hâlâ siyaset yapardı, bu millete yaptığın iyilik de var, sözde Ermeni soykırımının bolonunu patlattınız, hain 15 Temmuz gecesi ulusal kanalda milleti aydınlattınız. Bunların politikasını yapın, Tansu Çiller’e çamur atarsan kuyruk acının nedeni dağdaki ziyaret ettiklerinin yok edilmesi midir diye sorarım. Tansu Çiller her daim devletinin ve milletinin yanında olmuştur .

İsa Mert

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık