İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNCE KIRSAL KALKINMA DESTEKLEMELERİ

1 yıl önce
212 kez görüntülendi

İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNCE KIRSAL KALKINMA DESTEKLEMELERİ

08/01/2021

İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNCE KIRSAL KALKINMA DESTEKLEMELERİ

HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi ve Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımlarının Desteklenmesi Tebliğleri hakkında Kooperatif, Birlik ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarının katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.

              Gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında katılımcı kuruluş ve birlik temsilcilerine desteklemelerle ilgili teknik personellerimizce sunumlar yapılarak açıklayıcı bilgiler verildi. İlimiz genelindeki girişimcilerin bu desteklerden yeterince faydalanmasını saplamak ve yapacakları projelerinde yanlış ve hatalı durumlara düşmemeleri için gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısı katılımcılar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Toplantıda; Katılımcı kooperatif, birlik ve STK’lara teşekkür eden İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan YOLCU; “İlimizin kalkınması için hep birlikte elimizden gelenin fazlasını yapmamız gerekmektedir. Üyelerinize yol gösterici ve yapacakları başvuru projelerinde hep birlikte yardımcı olalım ki daha fazla işletmemiz yararlanabilsin. Gerçekleştirdiğimiz bilgilendirme toplantısına katılımlarınızdan ötürü teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık