Iğdırlı Turizm yeni araçları Kurban keserek Halka tanıttı.

1 ay önce
131 kez görüntülendi

Iğdırlı Turizm yeni araçları Kurban keserek Halka tanıttı.

Iğdırlı Turizm yeni araçları Kurban keserek Halka tanıttı.

Iğd12/2022

Kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe büyük araç  filosuna sahip  Iğdırlı Turizm  yurdun dört bir yanına modern yolcu taşıma hizmeti sunuyor.

Şehirler arası ve uluslararası yolcu taşımacılığı sektöründe Iğdır’dan Türkiye’nin lideri olarak, yüzlerce araç ile hizmet veren Iğdırlı Turizim,  yeni aldığı 11 araç için Kurban kesti.
Aras Seyahat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aras yaptığı açıklamada,  kuruluşlarından bu güne, ülke genelinde ve uluslar arası alanda,yolcu taşımcılığı ile sektörde liderliklerini korumayı başardıklarını söyledi.Aras, 2022 yılında Mercedes marka 6 adet travego otobüs alımı için yapılan anlaşma gereği 5. aracımızı da teslim aldık. İnşallah kalan 1 aracımızı da Aralık ayı sonuna kadar teslim alarak 2022 yılını kapatmış olacağız. 2023 yılı için Şubat, Mart ve Nisan aylarında teslim edilecek 5 araçlık bir anlaşmamız daha bulunmaktadır. Böylece toplam değeri 90 milyon TL’yi bulan 11 adet taravego araçlarımızla Türkiyenin tüm şehirlerine sefer düzenlemeyi planlıyoruz. Hedefimiz hem Iğdırımıza hem de bölgemize çok daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın dedi. Haber: Suat Akkuş

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık