IĞDIRLI TURİZM ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETTİ

1 yıl önce
1.137 kez görüntülendi

IĞDIRLI TURİZM ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETTİ

08/12/2020

Iğdırlı Turizim yeni araçları Kurban keserek Halka tanıttı.

Kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe büyük araç  filosuna sahip  Iğdırlı Turizm yanında kurduğu ‘Aras Seyahat’ ile yurdun dört bir yanına modern yolcu taşıma hizmeti sunuyor.

  Şehirler arası ve uluslararası yolcu taşımacılığı sektöründe Iğdır’dan Türkiye’nin lideri olarak, yüzlerce araç ile hizmet veren Iğdırlı Turizim,  yeni aldığı 4 araç için Kurban kesti.

           Aras Seyahat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aras yaptığı açıklamada,  kuruluşlarından bu güne, ülke genelinde ve uluslar arası alanda,yolcu taşımcılığı ile sektörde liderliklerini korumayı başardıklarını söyledi.

Aras,Pandemi döneminde hijyen kurallarına uyarak yolcularımızın sağlığını ön planda tutarak ve kurallara uyarak  hizmet veriyoruz.

           Bu kapsamda ilk olarak aldığımız 4 det VIP süit 2+1 otobüs ile filomuzu daha da güçlendirdik. Her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün en genç filosuyla kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin dört bir yanına  2+1 Suit, Class araçlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile hizmet vereceğiz.Herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Dualar eşliğinde  Kurban kesildi ve yeni araçlar Iğdır,Tuzluca ve Kağızman’da tanıtım turu yaptı.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık