IĞDIR’IN CANINDAN CAN GİTTİ

1 yıl önce
331 kez görüntülendi

IĞDIR’IN CANINDAN CAN GİTTİ

31/12/2020

Gerek dahiliye uzmanı olarak,gerek insan olarak herkesle sıcak ilişkileri olan,hastalarını isabetli teşhisleriyle tedavi eden,herkesin derdine koşup deva olan,o güleç,saygıdeğer insan yok artık.

Yakalandığı koronavirüse yenik düşen Uzman Doktor Emin Akyıldız’ın ölümü bütün Iğdırlılar’ın canını yaktı.Herkes üzüntüye gark oldu.

Benim ve çocuklarımın üzerinde büyük emeği olan aziz doktor ile çeşitli plaftformlarda konuşur tartışırdık.Birlikte konferanslar paneller yaparak alkol ve uyuşturucunun zararlarını anlatırdık.O sağlık boyutunu ben sosyal boyutunu irdelerdik. Artık o yok ve ben böyle bir çalışmayı onsuz yürütemem ki.

Ne diyeyim Azizim doktor.Sen o kaçınılmaz yolculuğa pek erken çıktın.Bizleri umarsız bıraktın.Dermansız,doktorsuz bıraktın.Doktor olmanın ötesinde bir dost,arkadaş,dert ortağı idin.

Zamansız ayrıldın aramızdan.Çok zamansız.

Üzüntüm acım büyüktür ama elden bir şey gelmiyor.Arkanda onurlu bir meslek,yüce bir ahlak,iyi yetişmiş çocuklar bıraktın.Binlerce sayende iyileşmiş ,acıları dinmiş,sağalmış hastaların iyi dilekleri seninledir.

Tanrı seni esirgesin,saysın.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık