Iğdır Üniversitesinde Dış Paydaş Toplantısı Yapıldı

1 ay önce
34 kez görüntülendi

Iğdır Üniversitesinde Dış Paydaş Toplantısı Yapıldı

Iğdır Üniversitesinde Dış Paydaş Toplantısı Yapıldı

28/06/2022

Iğdır Üniversitesi Kalite Kurulu Koordinatörlüğü tarafından Kalite Çalışmaları kapsamında dış paydaşlarla olan etkileşimin değerlendirildiği bir toplantı yapıldı.

Karaağaç Kampüsü 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Jandarma Albay Necdet Karaca, kurum amirleri ile akademik ve idari personeller katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Dr. Öğr. Üyesi Belkıs Muca Yiğit, “Kalite Yönetimi” toplantısının içeriği ve amacı hakkında bilgiler verdi.

Rektör Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ise konuşmasında kalite merkezli toplantıların kurumsallaşma ve rekabet alanlarındaki önemine değinerek Iğdır Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen faaliyetlerin Iğdır’ın ve bölgenin kalkınmasına önemli katkılar sunduğuna vurgu yaptı.

Rektör Alma’nın konuşmasının ardından toplantıya geçilerek kalite güvencesi çalışmaları kapsamında yürütülen tüm faaliyetlerin değerlendirilmesi yapıldı. Toplantıda kalite güvencesinin hedeflerine uygun olarak varlığını sürdürebilmesi amacıyla kamu kurum yetkililerinin de görüşleri alındı.

Program, başarı temennileri ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Aşağıdaki iki sekme aşağıdaki içeriği değiştirir.
Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık