Iğdır Şoförler ve Otomobilciler Odasından Hizmette Bir İlk

01/07/2024

Iğdır Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Burukay Sinay Iğdır’da bir ilki gerçekleştirdi.  Taksi duraklarına Klima ve doğal gaz sobası hediye ediyor.

Başkan Sinay konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Göreve gelirken ‘biz çalışacağız hizmetlerimiz Konuşulacak’ demiştik ve aynı şekilde devam ediyoruz.

Bırakın ilimize ve ülkemizi dünyada eşi benzeri olmayan bir hizmeti şoför esnafımızın hizmetine sunuyoruz. Esnafımızın parasını, Esnafımıza hizmet yolunda kullanmaya devam edeceğiz.

Başkanlığını yaptığım Iğdır Şoförler Ve Otomobilciler Odasının Iğdır şoför esnafına hediyesi şu şekilde,

Ticari taksi duraklarımız ve durakları olan minibüs işletmecisi esnafımıza şoförler odası başkanlığımızca milyonluk hibeler veriyoruz.

Taksi ve dolmuş duraklarımıza tek kuruş almadan bedeli odamız tarafından karşılanan Klima ve doğal gaz sobası alıp teslim ediyoruz.  Tüm esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun.

Projemize verdikleri destekten dolayı Yönetim Kurulu ekibimiz Kasım Sarıtaş, Joke Memet Alay, Engin Akyıldırım, Ulas Aktarim, Rıza Varol, Fırat Ölçe, Serhat Turan, Mehmet ışık ve Barzan Çiçek’e çok teşekkür ediyorum “ Haber: Murat Akkuş

 

Benzer Haberler

0 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir