IĞDIR MELEKLİ BELDESİNDE İYİ PARTİYE TOPLU KATILIM

1 yıl önce
282 kez görüntülendi

IĞDIR MELEKLİ BELDESİNDE İYİ PARTİYE  TOPLU KATILIM

IĞDIR MELEKLİ BELDESİNDE İYİ PARTİYE TOPLU KATILIM

06/11/2021

Gerek Türkiye genelinde gerekse Iğdır özelinde İYİ Partiye teveccüh ve katılım her geçen gün artıyor. Bunu her vesile ile her ortamda gözlemlemek mümkün.

 İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Akşener’in ülke genelinde gösterdiği performans, açık sözlülük, güleryüz, her platformda gösterdiği şefkati, devlet ciddiyeti, dürüstlük doğruluk gibi meziyetlerin payı çok.

 

Iğdır özelinde de İYİ Parti yönetimi Fuat Ata başkanlığında, halkın nabzını tutması, onların her ortamda yanlarında bulunması, ciddiyeti, ağırbaşlılığı, kalite farkını ortaya koyarak cazibe merkezi oluyor.

Bu da partiye olan ilgiyi ve katılımı artırıyor. Artık gündemde İYİ Parti vardır. Vatandaşlarında üye olarak bunu tescillemeleri gözlemlerimi doğrulamaktadır.

Dün saat 13.00’da Melekli Beldesinde üye olanlara rozet takıldı. Ama bir anda öyle kalabalıklaştı ki bir foruma dönüştü ve başkan topluluğa hitap ederek onların beklentilerini de karşılamış oldu.

Özetle şunları söyledi:

İYİ Partiyi kurmak için yola çıktığımızda, türlü engeller ile karşılaştık. Ama yılmadık. Doğru bildiğimiz yoldan sapmadık. Halkımızın da büyük desteğiyle bu günlere geldik.Bu partide liyakat esastır. Halkımız bunu görüyor. Bu partide ehil esastır. Torpil, adam kayırma, candaş, yandaş koruma biz de yoktur. Halk bütün bunları görüyor ve İYİ değerlendiriyor. Biz onların beklentilerine taleplerine tercüman oluyoruz. Biz gücümüzü doğruluktan İYİ’likten alıyoruz. Emin ve hızlı adımlarla, sizlerin desteğiyle iktidara yürüyoruz.

Bundan sonrada katılım yapılan ilçe ve köylerimizde de bu faaliyetlerimiz kesintisiz devam edecektir.

Konuşmanın ardından yeni üyelere rozetleri takıldı. Gruplar halinde ve topluca hatıra resimleri çekildi.

 

 

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık