Iğdır Belediye Eş Başkanları Anneler Gününde Kadınları Evlerinde

2 yıl önce
309 kez görüntülendi

Iğdır Belediye Eş Başkanları Anneler Gününde Kadınları Evlerinde

11/05/2020

Iğdır Belediye Eş Başkanları, 10 Mayıs Dünya Anneler Günü nedeniyle, çocukları yanlarında olmayan ve bugüne kadar annelik duygusunu yaşamayarak yalnız yaşayan kadınları evlerinde ziyaret ederek, çiçek verip pasta ikram etti.

Iğdır Belediye Eş Başkanı Eylem Çelik, beraberindekiler ile birlikte Anneler günü dolayısıyla, kadınları evlerinde ziyaret ederek, onların bu anlamlı ve özel günlerinde yanlarında olmak istediklerini belirterek;” Kadın doğa gibidir, merhametlidir, cömerttir, sevgi doludur, kin ve nefret bilmez. Doğasında yoktur.Bu nedenle çocuk doğurmuş doğurmamış bütün kadınlarımız annedir. O mutlaka doğası gereği çocuk doğurmasa bile annelik duygusunu yaşamış yaşatmıştır. Çocukları yanlarında olmayan, yanlız yaşayan kadınlar ile yaşam şartları nedeniyle anne olamayan kadınları ziyaret ettik. Bizlerde sizlerin çocuklarınızız deyip anneler günlerini kutladık Bütün kadınlarımızın 10 Mayıs Anneler Günü’nü kutluyoruz.” Dedi.

Eş Başkanların evlerinde ziyaret ettiği kadınlar, bu özel günde kendilerinin unutulmayarak ziyaret edildikleri için oldukça mutlu olduklarını belirterek, teşekkür etti.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık