HEMŞERİMİZ PROF.EKREM GÜREL DEKAN

2 ay önce
106 kez görüntülendi

HEMŞERİMİZ PROF.EKREM GÜREL DEKAN

29/12/2020

Iğdır’lı hemşehrimiz Prof. Dr. Ekrem Gürel, görev yaptığı Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığına vekaleten atandı.

YÖK (Yükseköğretim Kurulu) tarafından 21 Aralık 2020 tarihinde ataması yapılan Prof. Dr. Ekrem Gürel, 22 Aralık 2020 tarihinde görevine başlamıştır (http://fef.ibu.edu.tr/fakultemiz/yonetim-kadrosu).

Alanında ülkemizin en başarılı akademsiyenlerinden olan ve dünyaca tanınan Prof. Dr. Ekrem Gürel’i makamında ziyaret eden BAİBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Gürel, çiçek takdim ederek Prof. Dr. Ekrem Gürel’e yeni görevinde başarılar diledi ve BAİBÜ için hayırlı olması temennisinde bulundu. Prof. Dr. Ekrem Gürel ise temennileri ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, kurumsal başarılarının artırılması adına elinden gelen tüm gayreti göstereceğini ve çalışma hayatı boyunca edindiği ulusal ve uluslararası deneyimlerini bu amaçla seferber edeceğini dile getirdi.

Iğdır Üniversitesi Rektörlüğü için 2012 ve 2017 yıllarında iki defa aday olan ve ismi her ikisinde de Cumhurbaşkanlığı Makamına ikinci sırada sunulan Prof. Dr. Ekrem Gürel, bu yönüyle de Iğdır kamuoyunun yakından tanıdığı başarılı ve sevilen bir hemşehrimizdir. 

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık