HAYRET Kİ NE HAYRET

2 yıl önce
1.380 kez görüntülendi

HAYRET Kİ NE HAYRET

 HAYRET

İran’da 40 milyon Türk “HARAY HARAY men Türk’üm” diye bağırırken, traktör takımının taraftarları, hep bir ağızdan “Ne Mutlu Türk’üm” diye diye haykırırken, Türkiye’de birileri neredeyse İran bayrağını dalgalandıracak.

Bu günlerde Can Azerbaycan’a saldıran deli Ermeni yönetimine karşı Azerbaycan Türkleri yıldırım hızıyla karşılık veriyor.

         Bu sürecin başladığı anda Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve milleti tek vücut olmuş, dünyaya Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yüksek sesle Azerbaycan’ın yanındayız ve onlar ne isterse onu yapacağız demiş ve mecliste Azerbaycan’a tam destek bildirisi yayınlanmıştır. Ama içimizde birileri kendi devletinin çabalarını destekleyip alkışlayacağına, gitmiş sitelerinde Fars emperyalizminin reklamını yapmaktalar.

         Ermeni yöneticileri bizi Türk Devleti vuruyor derken, Azerbaycan Devleti de Türkiye’ye teşekkür ederken, Azerbaycan’da her eve Türk ve Azerbaycan Türklerinin şanlı bayrakları çekilirken, içimizdeki İran’dan otlanan bir grup, İran bayrağını sitelerinde dalgalandırıyorlar. Şimdi bu fars uşaklarına göre İran Karabağ’da harikalar yaratıyor. Peki bu doğruysa neden Azerbaycan sözcüleri İran’a teşekkür etmiyor. Ya da neden İran, biz Azerbaycan’ın yanındayız. Ermeniler işgalcidir demiyorlar.

         Ey İran’dan otlanan bir avuç grup ben de Ehl-i Beyt’i çok severim. Hz. Hüseyin’i sevmek için, Fars’ı sevmek zorunda mıyım? Siz İran’ı çok seviyorsanız ve bunda samimiyseniz pılınızı pırtınızı toplayıp İran’a gidin. Giderken de Türklerin yoğun olduğu yerlere gitmeyin. Çünkü sizi oracıkta linç ederler. Yeriniz Fars şehirleridir.

         İran’a gelince, İran isterse Karabağ olayını bitirmek onlar için bir günlük iştir. Hem barışçı yöntemler ile Ermenistan’ın her şeyi İran’dan gitmektedir. Bunu kullanıp çözer. Veya Karabağ’a milis gönderip çözer. Ama ola ki tezgah kurup el altından ABD Rusya Fransa ile bir olup Azerbaycan’a kalleşlik yaparsa, işte o zaman İran yönetimi “Traktör Takımı’nın” altında kalır.

         NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

NOT: Gerçek Ehl-i Beyt aşığı olup, vatanını namusu bilen, ay yıldızlı bayrak için can vermeye hazır olanlara selam olsun.

Ehl-i Beyt sevgisi evrenseldir

Fars’ı sevmenin bedeli kaç tümendir

KARABAĞ TÜRK’ÜN NAMUSUDUR.

İsa Mert

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık