Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Ziyaret

2 yıl önce
346 kez görüntülendi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Ziyaret

02/10/2020

 Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, AK Parti İstanbul Milletvekili  Sayın Şamil Ayrım ve AK Parti Iğdır İl Başkanı Sayın Ali Kemal Ayaz ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti.

             Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, Ziyarette, şehrimize kültürel, sportif ve ekonomik anlamda olumlu etkisiyle birlikte gençlerimizin gelişimine önemli katkılar sağlayacak projeler  Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na arz etti.
           AK Parti Iğdır İl Başkanı Sayın Ali Kemal Ayaz’ise, Gençlerimiz için ve Iğdır’ımıza yakışır projeler olan; Yeni Yüzme Havuzu, İskender Spor Salonunun yıkılması, yerine Sporcu Fabrikasının kurulması ve Atayurdu Gençlik, Spor Kamp Merkezinin yapılması konusundaki taleplerimizi  ilettik. Sayın Bakanımızdan hayırlısıyla olumlu görüş aldık. Göstermiş olduğu yakın ilgi ve alâkasından ötürü kendisine müteşekkiriz. Ayrıca bu projelerde emeği geçen Gençlik ve Spor Iğdır İl Müdürümüz Gökhan Yavaşer’e teşekkür ediyorum. ”dedi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık