FARS BALALARINA…İSA MERT

1 yıl önce
975 kez görüntülendi

FARS BALALARINA…İSA MERT

03/04/2021

FARS BALALARINA…

Sosyal medyada ki yazılarında, adeta Fars elçiliğinden daha çok, Fars Devletine hizmet eden kişiler türemiş.

Bu Fars balaları 2. Karabağ savaşını, önce Fars yönetimi sayesinde Azerbaycan’ın kazandığını ballandıra ballandıra anlatmaya başladılar. B aktılar ki bu  sunuma kargalar bile gülüyor, bu defa başladılar Azerbaycan savaşını alimler ve dualar kazandırdı savsatasına…

Bu alimlerden İran’da çok var ve İran , Irak ile 8 yıl savaştı ne oldu ? İran yönetimi “Zehir içip barışıyoruz “dediler .

Filistin’de alim yok mu ki duaları kabul olsa ,  Filistin devleti kurulsa, bunlar Azerbaycan Türklerinin Ermeni canileri karşısındaki  muhteşem zaferinde, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin katkısından hiç bahsetmezler.Oysaki T.C Devleti Azerbaycan ordusunu eğiterek bu günlere gelinmiş ve savaşın ilk gününden gür bir sesle dünyaya ilan etmiştir ki, biz, Türk Devleti olarak her şartta “Can Azerbaycan’ın yanındayız “diye. Peki dünya duymuş da bu sesi, bizim Fars balaları mı duymamış? Ermeni Başbakanı” Biz Karabağ’da Türk ordusuyla savaşıyoruz” diye bağırıyorken ,bunlar bu sesi duymadı mı? Duydular tabi ama, bunların görevi algı yaratmak, o algı “Azerbaycan zaferinde Türkiye yok algısı”.Peki bu tutar mı ? Tutmaz elbet, Azerbaycan Müslüman bir devlet , ehlibeyt aşkını yaşatan bir devlet, “Ya Muhammet ya Ali “diyen  bir millet bu yetmezmiş ….Ya ne olmalı ,Azerbaycan İran ‘a arka bahçe olmalı, alfabesini İran ‘a uydurmalı  vb. ..

İran  Müslüman Uygur Türkü’nün  katili Çin ile iş yaparken , buna “Başarılı bir ticaret” diyen bu Fars  balaları, Azerbaycan’ın İsrail’den ticaret yapmasına allerji oluyorlar.

O İsrail ki Yahudi lobisi ile Ermeni  lobisini Dünya’da yerle bir etmiş ve Ermeni dostu olan devletler bile Azarbaycan ‘a ses çıkaramamıştır.

Türk İHA’ları ve İsrail Kamikaza imha silahlarıyla Ermeni askeri gücü, ilk dört günde imha edilmiştir. Şimdi bu Fars balalarına sesleniyorum. “Azerbaycan sizden daha iyi ehlibeyt aşığıdır , ama Azerbaycan Türkleri, Türk oğlu Türk tür, biz Azerbaycan Türkleri ehlibeytin Şiasıyız , siz fars Şiasısınız, aramızdaki fark bu.”

Biz  Türk devletinin milli çıkarı için çalışırız , siz Fars yönetiminin kargalığını yapıyorsunuz ve gülünç oluyorsunuz.

Derdiniz Ehlibeyt ise yazın , anlatın,  tıpkı rahmetli Haydar Baş ve  rahmetli Yaşar Nuri Öztürk gibi  size ses eden olursa biz gövdemizi siper edelim . Ama sizin derdiniz  Kuran ‘ın Şiası değil , Fars ın Şiası olmak. O zaman bu Türk devletinin güvenliğini ilgilendirdiğini bilmeniz lazım.

Bilesiniz!!! Allahtan bu tip insanların sayısı toplumumuzda bir elin iki parmağını geçmez. Toplumumuz hem inancına, hem milletine, hem de devletine ve bayrağına bağlı, Türk oğlu Türk’tür.

 “Ne mutlu Türküm diyene.”

The following two tabs change content below.
Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık