Emekli Olan Müdür Yalçın’a Milli Eğitim Bakanı ‘Hayırlı Olsun’ Dedi

1 yıl önce
215 kez görüntülendi

Emekli Olan Müdür Yalçın’a Milli Eğitim Bakanı ‘Hayırlı Olsun’ Dedi

25/06/2021

Iğdır’da 38 yıl idarecilik yapan ve 1 Temmuz itibarıyla emekli olan Dursun Yalçın, için düzenlenen veda yemeğine Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk görüntülü telefon görüşmesi ile katılarak yeni hayatında başarılar dileyip hayırlı olsun dileklerini iletti.

Iğdır 15 Temmuz Anadolu Lisesi Öğretmenleri, Emekli Olan Okul Müdürü Dursun Yalçın’ı veda Yemeği İle Uğurladılar.

Bir restoranda düzenlenen veda yemeğine İl Milli Eğitim müdürü Hakan Gönen,Milli Eğitim Bakanı danışmanı Doç.Dr. Turgay Öntaş ,şube müdürü Hüseyin Kıran ve öğretmenler katıldı.

Milli Eğitim Bakanı danışmanı Doç.Dr. Turgay Öntaş,Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u arayarak emekli olan okul müdürü Dursun Yalçın ile görüntülü görüştürdü.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk,emekli olan Dursun Yalçın’a Eğitim camiasına vermiş olduğun katkılardan dolayı teşekkür ederek emeklilik hayatında başarılar diledi.

Dursun Yalçın’da “Sayın bakanım benim için bu görüşme sürpriz oldu.Beni onurlandırıp mutlu ettiniz.40 yıl boyunca devletime ve Milli Eğitim camiasına hizmet ettim.Bu ince düşüncenizden dolay teşekkür ederim.Bu günü asla unutmayacağım. ”dedi.

Daha sonra okul idaresinin hazırlamış olduğu plaketi Dursun Yalçın’a taktim eden Milli Eğitim Bakanı danışmanı Doç.Dr. Turgay Öntaş,”Şimdiye kadar Milli Eğitime vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederek emeklilik hayatında başarılar. Diledi.

İl Milli Eğitim müdürü Hakan Gönen’de Dursun Yalçın’a hayırlı emeklilikler dileyerek,” Bir eğitimci olarak emeklilik döneminde tecrübelerinizle bir eğitim emektarı olarak Iğdır eğitim ailesine her zaman fahri hizmetlerinizi bekliyoruz. Hayırlı olsun ”dedi.

Veda yemeği toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık